Victoria and Devid Bekhemy blahopřál navzájem na výročí svatby

Jeden z nejslavnějších manželských párů v Britániidnes připomíná výročí svatby. Beckhamský hvězdný pár se oženil 17 let, nicméně, navzdory letům, neskrývají své teplé pocity navzájem.

Victoria a David zveřejnily gratulace k internetu

Byla provedena svatba bývalého fotbalového hráče a módního návrháře 4Července 1999 na hradě Luttrellstone v Irsku. Slavnostní ceremonie byla velmi bohatá a zúčastnilo se jej asi 500 hostů. Obrázky z této významné události byly vydávány Victoria a David, psaní velmi pohyblivých zpráv.

Zde jsou slova, která Beckham blahopřeje své ženě:

"Nemůžu uvěřit, že je už 17 let! Měla jsem velkou štěstí, protože jsem potkal ženu, s níž mám stejné názory na mnoho věcí, stejné hodnoty a stejnou energii. Pro mě je Victoria sourozenec. Máme čtyři nádherné děti a věřím, že pro ně nemůžete najít lepší matku. Miluji tě. Jsi nejlepší. S výročím, drahá! ".

Victoria také nezůstala stranou a blahopřela sociální síti svého manžela velmi srdečnými slovy:

"Jsem velmi šťastná. Cítím se požehnaný a milovaný jako nikdy předtím. David je můj přítel, má láska k životu. On je skutečný muž, milující manžel a nejlepší otec na celém světě. Je těžké si představit život bez tebe. Gratuluji vám k výročí! ".
viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Beckhamové mají navzájem velmi silné city

Kromě veřejných prohlášení o lásce na internetuVictoria a David mluví o svých poctech s pomocí tetování. Na zadní straně paní Beckhamové jsou 5 osmi hvězdných hvězd, které označují velmi bývalou zpěvačku, jejího manžela a syny. Navíc v blízkosti tetování navrhoval módní designér, aby napsal v hebrejštině nápis, jehož překlad lze interpretovat takto: "Patřím k milovanému a milému mému; živí se mezi lilií. " David také napsal přesně stejný nápis. Je umístěn na levé straně bývalého fotbalového hráče. Mimochodem, tyto tetování byly vyrobeny několika přísahami u příležitosti 7. výročí svatby Beckhamových párů a byly vyrobeny v roce 2006.

Snímek Instagrama od Davida Beckhama

Snímek Instagrama od Victoria Beckhamové

David a Victoria jsou teď

Rodina má tři syny

Čtvrté dítě v rodině je Harperova dcera

Victoria a David se často baví na internetu