Viktoriya Bekhem připravuje úžasné koláče

Victoria Beckham, 42 let, má skrytý talent,o čemž její fanoušci ani nevěřili. Ukázalo se, že návrhář může vařit lahodné dezerty. Nedávno matka čtyř dětí upečila talíř s těstovinami, které si Romeo a Cruz přinesli na dovolenou ve škole.

Tak to je jiné

Poprvé se svět dozvěděl o Victoria Adamsové (Beckham), jako účastníku skupiny Spice Girls. Po dokončení zpěvu se "Posh Spice" (Chic) stala herečkou, která hrála na kazetě "Party in the Park". Manželství se záviděníhodným bakalářem Davidem Beckhamem přispělo k kráse popularity a začala aktivně jednat v reklamních kampaních významných značek. Výsledkem je, že Vicki vytvořila svou vlastní značku Victoria Beckham, která se stala kočičkou.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Šéfkuchařský cukrárna

Paní Beckhamová zveřejnila v Instagramu snímek velké talíře plné čokoládových koláčů. Na kus papíru, který stojí mezi lahodnými, je napsáno:

"Brownie z Beckhama."

Klesající lidé byli překvapeni tím, že si mysleli, že podnikánímanželka slavného fotbalového hráče se rozhodla uspořádat uvolnění personalizovaných koláčů nebo otevřít speciální cukrovinky, ale pravda byla ještě zajímavější. V příspěvku k fotografii Victoria napsala:

"Letní prázdniny ve škole. Kdo by věděl, že to mohu udělat? Máma povinnosti. Udělala jsem to nejlepší. "

Zajímalo by mě, jestli se Vicki osobně pokusila o své stvoření. Celebrita, jejíž postava se liší od štíhlosti a křehkosti, pečlivě sleduje obsah kalorií v potravinách a nejezdí sladkosti.

Victoria Beckham ukázala svůj "tajný" talent

Victoria Beckham upečila spoustu Brownie koláčů

Návrhář učinil vynikající jídlo pro školní dovolenou Romeo a Cruz

Beckham nesnažil sladké věci

Wiki lze vidět s dortem v ruce pouze během fotografické relace

Krása odmítá sladkou kvůli harmonické osobnosti