Viktoriya Bekhem ostříhat a barva vlasů změnil

Včera Victoria sdílela obrazy s rodinnou dovolenou v Řecku a dnes je designérka a bývalá zpěvačka již potěšena svými fanoušky s fotografiemi, na kterých je vykreslena novým účesem.

Paní Beckhamová odřízla zámky a stala se hnědovlasou ženou

Ta Victoria s ní snadno experimentujevzhled, známý dlouho. Který jen vlasy měla? Měla na sobě dlouhé vlasy a krátké vlasy. Bylo to bruneta, hnědé vlasy, a dokonce i blondýna. A teď, další změna image: na fotografiích, které položila na jeho stránce na Instagram, matka 4 dětí se objevila s účes bob, barvení vlasů v mírném zlatohnědé barvy. Doplňkem věnec ze sedmikrásek, dovedně tkané sám Beckham.

Kromě nového účesu se Victoria rozhodla chlubitZpůsob, jak dát na tvář make-up. Podle titulků, které jsou doprovázeny fotografiemi, Beckham pro makeup používal prášek, lesk na rty a řasenku z omezené linie, spoluvytvářel Victoria Victoria a značka Estee Lauder.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Fotografie jako fanoušci

Takový počet komplimentů na stránce vPaní Beckhamová dlouho neviděla sociální síť. Několik hodin poté, co byly obrázky zveřejněny na internetu, byly fotografie napsány více než 170 000 osob a fanoušci napsali více než 900 komentářů. Většina z nich měla pozitivní konotaci, v níž chválili návrháře za správně přijaté rozhodnutí změnit účes a práci pána, který ho tak obratně ztělesnil.

Zodpovědný za nový obraz bývalého zpěvákakadeřník Luke Hersheson. On je slavný člověk v kadeřnictví umění. Jsou obsluhovány takovými osobnostmi jako jsou Keira Knightleyová, Sienna Millerová, Alexa Changová, Emma Watsonová a mnoho dalších.

Victoria Beckham radikálně změnila svůj obraz

Victoria Beckhamová se rozhodla zbavit její dlouhé kudrlinky

Victoria Beckhamová zbarvila a provedla krátký účes

Victoria Beckham - milovník experimentování s krásou obrazy

Victoria Beckhamová (2000)

Victoria Beckhamová (2001)

Victoria Beckham měla dlouhé bílé vlasy

Bob-kare se stal ikonickým účesem pro Victoria Beckham (2006)

Victoria Beckhamová (2009)