Rachel Roy a Jay Zee

Americká pop diva Beyonce a producent Jay ZeeJsou považovány za jednu z nejznámějších párů showbusinessu. Není to však první rok, kdy se slyší o pověrách o zradě manžela zpěváka. V poslední době její fanoušci vzrušovali zprávy o románu Jay Zee a designéra Rachel Royové.

Rachel Roy a Jay Zee

Důvody zvěsti o lásce mezi Rachel a JayZee se stala písní z posledního alba Beyonce Lemonade. Jeho hlavním tématem byla žárlivost, zrada a zrada. Jedna z nejpozoruhodnějších písní byla kompozice Apatie, která obsahuje slova o jisté Beka s krásnými vlasy.

Rachel Roy už léta zná svého producenta. Ona je designér ve společnosti, jehož tvůrcem je Jay Zee. Jakmile byla vdaná s rapperovým manažerem, ale pak se s ním rozloučila.

Rachel není první, kdo se podílískandály související s hádkami hvězdného páru. Takže v roce 2014 u míče Met Ball Solange, sestra Beyoncé, vyrazil Jay Z. Důvodem byla nespokojenost s rapperovým léčením Beyoncé. Těsně před tím se Solange vážně potýkal s Rachel Royovou.

Návrhář sám odmítá pověst o jeho zapojení do nevěry Jay Zee.

Zrada z Jay Zee

Je třeba říci, že Rachel Royová není považována za jediného podezřelého komplicu při zradě hvězdného producenta ke své ženě. Kromě toho Jay Zee připisuje romány zpěvákovi Ritě Ora a Rihanně.

Bylo tedy příčinou vzpurné chování Ritynespokojenost s fanoušky Beyonce. Po představení alba Lemonade se objevila ve světle v provokačním obleku s výtiskem citronů. Rihanna, na rozdíl od Rity, raději nepropaguje její vztah s Jayem Z.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Je dobře známo, že Jay Zee je producentem všech tří zpěváků. Její představitelé tvrdí, že s Rita a Rihannou jsou rapperové vztahy výlučně obchodně.

Jay Zee a Beyonce vypadají skvěle dohromady

Jay Zee a Rita Ora

Jay Zee se svou ženou Beyonce - sexuálním symbolem americké výstavy

Zpěvák Rita Ora, která je zamilovaná do Jay Z

Rachel Roy je designér ve společnosti vytvořené Jayem Z

Rachel Roy popírá pověst románů s Jayem Z

Rachel Roy s krásnými vlasy uvedenými v písni Beyoncé

Rihanna a Jay Zee

Solange Knowles a Rachel Royová