Victoria Beckham sdílela fotografie s rodinnými prázdninami v Řecku

Teď celou rodinu Bekhkamsu těšíodpočinek v Řecku. To se stalo známé poté, co se na její stránce Instagram objevila Victoria, na níž byl návrhář vyobrazen v čepici ze Saint Laurent a sluneční brýle v rámu 18 karátového zlata z nové kolekce.

Zbytek byl úspěšný u 100%

Nedávno je Beckham obtížné najít doma: otevírá butiky své ochranné známky, vytváří kolekce v ateliéru a věnuje se společenským akcím. Nicméně, matka čtyř dětí nezapomíná na rodinu. Na podporu skutečnosti, že ve vztahu k Davidovi mají lásku av rodinné harmonii, hvězdný pár spolu s dětmi odešli do Řecka.

Denně je stránka Victoria v Instagramuje doplňován novými a novými obrázky. Na ně obdivovatelé hvězdného páru budou moci vidět oblíbené víno čtyř Beckhamů, Davida, dětí a samozřejmě Victoria. Na fotografiích se paní Beckhamová objevuje v různých postojích a zpravidla je příliš daleko a "balet", jak to dali fanoušci na internetu. Mnohem více se zajímá o obrázek, který dělal paparazzi. Na to se módní designér pokouší fotografovat Davida se synem. Všechno by nebylo nic, kdyby se do jejích očí nehoupala nepřirozená slabost Victorie. Soudě podle skutečnosti, jaké jsou její tenké nohy, fanoušci předpokládali, že hmotnost hvězdy kolísá do 40 kg. Ona sama nereagovala na zkušenosti fanoušků, ale napsala následující slova:

"Všechna dobrá sobota! Zbytek byl úspěšný na 100%

V Beckhamově rodině je někdo jinýaktivně používá svůj Instagram. Brooklyn, nejstarší syn Victoria a David, publikoval on-line obraz se svou sestrou a bratrem Romeo Harper, který sedí na okraji bazénu. Tyto fotografie tak ohromily své fanoušky, že na jeden den obrazy napsaly obrovské množství rád.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Victoria a David Beckham - rodina zahalená tajemstvím

Zdá se, že nyní rodina Beckhamů zaujímá jednu z nichVedoucí místa v počtu pověstí a drby kolem jejich lidí. A to není překvapující, protože v jejich rodině je mnoho zajímavých věcí, ale všichni zůstávají bez komentáře. V poslední době se na internetu objevují pověsti o tom, že Victoria a David jsou blízko k rozvodu. Nedávno však všechna fakta ukazují opak: dotýkají se gratulací k narozeninám, pověsti o pátém těhotenství bývalého zpěváka a konečně této rodinné dovolené.

Victoria má dovolenou v Řecku

Oblíbené víno z páru Beckhamových

Victoria má štíhlou postavu

Zbytek byl úspěšný u 100%

Snímek pořízený paparazzi, který zaujal mnoho

Brooklyn Beckham na dovolené s jeho rodiči v Řecku

David Beckham se svým synem

Romeo Beckham sedí na boku bazénu

Harper Beckham