Viktoriya Bekhem uvedla, že nebylo dovoleno zpívat v Spice Girls

Victoria Beckham se svým synem Brooklynem navštívilaNárodní portrétní galerie v Londýně, kde byla otevřena výstava na počest 100. výročí britského Vogue. Jedna z nejstylovějších žen naší doby přednesla řeč popisující její postoj k módě a vzpomněla si na zpěvnou kariéru člena Spice Girls.

Čestný host

Victoria Beckham, která mnohokrát zdobilaObal Vogue, se stal čestným hostem výstavy věnované výročí lesku. 42letá krása přišla na událost ve skvělé náladě u společnosti Brooklyn.

Matka a syn viděli fotky, které bylytištěné v časopise po mnoho let. Zvláštní rozkoš Vicky způsobil rám, autorství Jürgen Teller, vyrobené během jejího těhotenství Brooklynem, na kterém byla utěsněna spolu s jejím manželem Davidem. Celebrity a teenager s potěšením fotografoval proti jeho pozadí.

"Tolik vzpomínek!"

Paní Beckhamová snila.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Zjevení Wiki

Během projevu se designér rozhodl vyprávětjeho účast v populární skupině Spice Girls. Navzdory obávané popularitě se zpěvák v týmu necítil dobře. Producenti ji nenechali zpívat, odpojili mikrofon na koncertech a bylo to velmi frustrující "pepř".

Podle bývalého umělce ji móda zajímalavždy. Její kolegové ve firmě Spice Girls byli ve výběru oblečení velice nerozvážně a nesnažili se oblékat značky, a tak strávila lev levou část rozpočtu přiděleného na šatník, kupující například malý Gucci šaty.

Victoria se naštěstí nestala posedláním hudby a po zhroucení týmu rychle našla lekci pro sebe a stala se úspěšným módním návrhářem.

Victoria Beckham přišla na zahájení výstavy v Národní galerii portrétů

Expozice byla věnována 100. výročí britského časopisu Vogue

Vicky byla fotografována se svým synem v pozadí snímku pořízeného, ​​když ona

Návrhář vystoupil

Manželka Davida Beckhama přiznala, že se Spice Girls necítí dobře

Krása neměla zpívat a odpojovala mikrofon