Jak byl David Beckham gratulován k 41. narozeninám?

V poslední době je fotbalová hvězda a přibližnárodina David Beckham slaví své 41. narozeniny. Tento fotbalista oslavoval dovolenou v rodinném kruhu as blízkými přáteli a na internetu se objevovaly snímky o tom, jak se prošel.

David obdržel gratulace od rodiny a přátel

V nedávné době ji Victoria Beckham oslavila 42. letNarozeniny, a pak se její manžel gratuloval narozeniny s dovolenou v sociální síti. Victoria se rozhodla jít s dětmi do stejným způsobem posílání obrázků s Davidem a napsal dojemné blahopřání manžela a otce. "Blahopřeji vám k narozeninám! Jste nejkrásnější otec a nejúžasnější manžel. Právě jsme zbožňuji tě! „- napsal na jeho stránce na Instagram Victoria. Bezprostředně nato následovalo přivítání od nejstarší syn Brooklyn, která se objevila po několika velmi zajímavých fotografií z jejího syna a jeho otce: „Tati, Happy Birthday! Jsem velmi rád, že mohu zavolat svého hrdinu a jeho otec vzorek pro růst ceny. Miluji tě moc. " Tito dva se připojila k blahopřání a nejlepší přítel narozeniny, David Gardner, ženich Liv Tyler: „Všechno nejlepší k narozeninám, příteli!“.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Místnost byla plná dárků a míčků

V předvečer Beckhamových narozenin Victoria s dětmizdobila místnost s kuličkami, slavnými girlandami a vlajkami. Dárky začaly od rána doručovat k narozeninám a večer byl místnost naplněna různými balíčky, které byly určeny k narozeninám. Bylo to s nimi a byl Davidem zachycen a obrázek, který byl zveřejněn na internetu příští den, získal srdce tolika fanoušků fotbalového hráče. Po této pěkné fotografii se na webu objevil další: ukázal Davidovi s housenkovým dortem. Bylo vloženo 4 svíčky a jak se ukázalo o něco později, označovaly čtyři děti: Brooklyn, Romeo, Cruz a Harper. Po tomto snímku napsal Beckham následující slova: "Tak končí moje narozeniny. Děkuji všem, že jste mi blahopřál a že jste se mnou v tento nádherný den. "

Brooklyn také poblahopřál Davidovi

David Beckham a Dave Gardner

David opravdu měl rád své narozeniny

Tolik darů bylo dáno muži narozenin

Přátelé zveřejnili fotografii čtyř Beckhamových, zdobených srdcem

Tak jsem skončil slavit můj narozeniny David