David a Victoria Beckham se připravují natáčet v reality show

Fanoušci rodiny Beckhamu se potěší, protože Victoria a David se říká, že se pro ně připravují velkolepé překvapení - zahájí realitní show o svých radostech, zármutcích a každodenním životě!

Něco nového?

Nejslavnější britský pár obvykle mluví trochu o svém životě, dává přednost nechtěnému komentování klebů, které se vyskytují denně kolem jejich vztahu.

Nicméně, posuzování z informací, které se objevily vzahraniční tisk, je čas na změnu. Zdá se, že manželé se rozhodli rozptýlit veškeré spekulace o krizi ve vztahu, nevyhnutelném rozvodu a také zvýšit jejich popularitu.

Vcelku

Podle zákonů žánru reality, s výjimkou Davidů aVictoria, jejich děti se na výstavě zúčastní. Brooklyn, Romeo, Cruz, Harper je potěšen myšlenkou, že Vicki podala, ale hlava rodiny je trápena pochybnostmi, řekl insider. Fotbalista se bojí kamery, aniž by věděl, jestli je připravený nechat filmovou posádku, ve skutečnosti cizinců, do své ložnice.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Průměrné údaje

Zatímco jde o zobrazení dvanácti epizod, které vyšly na americkém televizním kanálu. Podle předpovědí bude hodnocení premiéry jednoduše zuřivé a slibuje obrovský zisk všem účastníkům.

Victoria a David Beckham diskutují o podmínkách pro uvedení reality show o své rodině v am

Vicki se opravdu líbilo této myšlence slibných zisků a nových příležitostí

David pochybuje o správnosti tohoto kroku, ale je připraven se vzdát pod útokem své ženy.