David Beckham blahopřeje Victoria Všechno nejlepší k narozeninám on-line

Na vztah mezi Davidem a Victoria Beckhamovouexistuje spousta pověstí. Někdo říká, že jsou velmi vyhrazeni na veřejnosti, protože prošel láskou, rozdělil majetek, aby se rozvedl rychleji, ale všechny tyto spekulace ještě nebyly potvrzeny. Druhý den David Beckham demonstroval ostatním svůj opravdový postoj vůči své ženě.

Obrázek, který získal srdce mnoha

Na jeho stránce v Instagramu v den 42 výročíVictoria, její manžel, vydala velmi romantický obraz. Vykreslil pár a nad ním byl nápis: "Mám rád ještě víc." Kromě toho se objevil hezký podpis: "Chci poblahopřát této elegantní a stylové ženě k narozeninám. Nechte tento den úžasný pro vás. Nechte mě a děti potěšit, protože si zasloužíte, aby vás váš manžel a naše okouzlující děti potěšily a zkazily vás. Do 42. roku jste dosáhl hodně, ale jsem si jist, že je to jen začátek. Naše drahá, Všechno nejlepší k narozeninám, tě objímáme a velmi milujeme. "

To samá narozeninová dívka, která je teď sdcera v Los Angeles, byla mnohem skromnější a napsala v reakci na následující: "K mému krásnému manželovi a mým nádherným dětem jsem vděčná, že mohli dnes udělat úžasnou pohádku. Jsem vám za to velmi vděčný. Objímám vás a velmi miluji vás. " Po takovém duchovním nápisu se módní návrhářka rozhodla nezveřejnit její fotografii, ale fotografii její dcery. Jak si všimli fanoušci Victoria, bylo to velmi zábavné, protože na obrázku vedle velké knihy, rukou a nohou už nebyly vidět dívky. Fotografie byla podepsána takto: "Čas příběhů přišel a pro Harpera."

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Chet Beckham - role modelu

David Beckham a Victoria Adamsová se svázali dohromadymanželství v roce 1999, 4 měsíce po narození svého prvního syna Brooklynu. Poté se stali rodiči třikrát: v roce 2002 se narodil Romeo, v roce 2005 byl Cruz a v roce 2011 měli dívku v rodině, která se jmenovala Harper.

V současné době je Victoria Beckham jednanejslavnějších návrhářů naší doby a věnuje hodně času práci. David skončil svou kariéru jako fotbalista a nyní pomáhá své manželce, stráví spoustu času se 4 dětmi.

Blahopřejeme Davidovi za Victoria

Harper Beckham

Victoria a David Beckham ukazují pocity lidí velmi zřídka

Victoria a David Beckham někdy dovolí držet se za ruce

Victoria je připravena řídit rodinu

Rodina Beckhamových