Megan Fox očekává dítě

Včera se Megan Fox, která nebyla dlouho viděna, přišla na akci CinemaCon 2016, která se konala v Las Vegas. Soudě podle břicha herečky, velmi brzy se stane matkou již potřetí.

Změna tvaru

Megan přišla na filmový festival na ruku s WillemArnett, se kterým hrála v "Ninja 2 Turtles". Herci rádi řekli o práci na projektu, který se objeví v pokladně 30. května a představuje před kamerami.

Krásná žena byla krátká tmavá padnoucí šaty, které neskrýval změny v jejím vzhledu.

Žádné komentáře

Fox snadno komunikoval s novináři, aleignorované otázky o zajímavé situaci. Při posuzování fotografie lze předpokládat, že budoucí matka je nyní ve druhém trimestru a pravděpodobně zná sex pohlaví.

viz také
  • Megan Fox se svými syny v šatech dívek jít nakupovat v supermarketu
  • Megan Fox hravě a svůdně představila svou kolekci spodního prádla
  • Megan Fox potěšila fanoušky s dalším snímkem v punčochách

Doplňování v rodině?

Většina fanoušků herečky se obávala svého časutěhotenství a jména otce dítěte. Doufám, že je to manželka krásy Bryan Austin Green, s níž se po letech manželství rozloučila (hvězdy spolu žily 11 let).

Megan a Brian odešli, ale nezastavilikomunikaci, protože spolu vyrůstají dva syny. Pokud předtím, než strávili čas ve společnosti Noe a Bodie, nyní chodí na schůzky dohromady, píše zahraniční tisk. Zdá se, že tento pár dokázal založit rodinné vztahy a konsolidovat výsledek rozšířením rodiny.

Megan Fox na festivalu CinemaCon 2016 v Las Vegas

Fox a Will Arnett představili film "Teenage Mutant Ninja 2"

Megan neskrývala břicho za objemné oblečení

Megan s herečkou Amy Adamsovou

Megan Fox a Brian Austin Green se smířili a rozhodli se mít další dítě?

Nedávno pár začal trávit spoustu času společně