Beyonce a Jay Z nebudou mít druhé dítě

Beyonce a Jay Zee, jejichž manželství praskne ve švech,Zastavila snahu o další dítě. 34letá zpěvačka učinila toto rozhodnutí a její 46letý manžel se s ním dohodl. Pár chápe, že se mohou rozvést a nechtějí zhoršit odloučení Beyonceho těhotenství, píší zahraniční média.

Problémy v manželství

Podle pověstí je zpěvák unavený z nadvládyCharakter Jay Zee, který ovládá každý krok hvězdné ženy. Pokud se popová diva líbila své opatrovnictví, nyní chce mít více svobody. Na druhou stranu rapper nerozumí, proč jeho manželka odmítá jeho pomoc.

Poslední konflikt, spojený s touhou Beyonce jít sama na turné, opouštět Jay Z doma, jen zhoršil vzájemnou nespokojenost.

Kromě toho hudebník otevřeně řekl své ženě, že kvůli svým profesionálním činnostem si není jistý, zda bude schopen odejít na nějaký čas do důchodu a sdílet s ní radost a potíže mateřství.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Záchranný kroužek

Vzhledem k nezdravé atmosféře v jejich vztahu, celebrity na dobu neurčitou odkládají narození druhého dítěte (již mají 4letou dceru Modrý Ivy), řekl insider.

Mnoho fanoušků bylo rozrušeno, když se dozvěděli, že plány budoucnosti svých favoritů se radikálně změnily. Domnívají se, že jiné dítě by mohlo pomoci milovníkům vytvořit osobní život.

Tato kontroverzní metoda však není pro ně. Beyonce a Jay Z se nebudou ponořit do rozvodu a budou se snažit zachránit manželství, ale ne s pomocí dítěte.

Beyonce a Jay Zi si nejsou jisti, že budou pokračovat společně

Pár se rozhodl, že by nebylo moudré mít další dítě, dokud to nezjistí

Už mají 4letou dceru Blue Ivy