Victoria a David Beckham si udělali romantickou večeři

Hvězdný pár Beckham opět zasáhlStránky tisku. Tentokrát však zpráva nebyla o rozdělení majetku a možném rozvodu, ale o romantickou večeři. Včera byla viděna Victoria a David v restauraci Malibu v Nobu, kde jedli sushi a vypili šampaňské.

Starý pár byl velmi šťastný

V poslední době jsou Victoria a David zřídka možníse setkali veřejně společně. Kdyby se objevily na veřejnosti, byly vždy doprovázeny dětmi. Nicméně včera David a Victoria přišli na večeři v restauraci bez malých Beckhamů. Oblečené hvězdy byly víc než obvykle: džíny a trička, i když na hlavě Victoria byla také sněhově bílá klobouk. Nyní je těžké říci, co způsobilo pití šampaňského na veřejném místě, jen dobrou náladu nebo nějakou příležitost, ale podle pracovníka restaurace byla dvojice velmi šťastná. Paparazzi jsou již zvyklí na skutečnost, že nyní Beckhamova rodina na veřejnosti neukazuje navzájem žádné pocity a večeře Nobu to znovu potvrdila. Když opustili instituci jakékoliv objímky nebo jiné výrazy něhy, okolní lidé neviděli. Pár se dostal do auta a rozmlouval se s fotografy rychle odešel neznámým směrem.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Nebude se rozvod?

Nedávno to tisk začal říkatovládací část ochranné známky hvězd a prodej aktiv - kroky k rozvodu, ale oficiálním zástupcem pár Beckham popřel zprávu. Řekl, že je to jen otázka rovnováhy, a ten, kdo přišel s nesmyslným rozvodu trvá halucinogenní drogy, a že se bude muset vrátit do reality.

Victoria a David Beckham

Hvězdný pár spěchá na večeři

Victoria čeká na svého manžela

Hvězdy se o něco zajímají

Je třeba vyřešit mnoho otázek

Nejdřív se dostala do auta

David se ponáhl, aby se dostal za volantem

Victorie mávla na ostatní

Beckhams opustil restauraci