Victoria a David Beckham rozdělit majetek - je rozvod blížící se?

V poslední době je rodina Beckhama neklidná. Tisk začal mluvit o tom, že hvězdný pár učinil konečné rozhodnutí o rozvodu. Nicméně, žádné oficiální prohlášení k této záležitosti Victoria a David nebyly uvedeny, a jakýkoli důvod se domnívat, fanoušky rozpadu páru, nebylo, s výjimkou části postupného kapitálu nabytého v manželství.

Rozvod nebo část sféry vlivu?

Informace, o kterých se rozhodla Victoria a Davidrozloučený, se objevil poté, co byly zveřejněny dokumenty, které uváděly, že v prosinci 2014 muž opustil funkci ředitele společnosti Beckham Brand Ltd, kde pracoval 6 let. Poté byl celý kapitál společnosti rozdělen na tři stejné části, které šly na Davida, Victoria a generálního ředitele Robert Dodds. Všechny smlouvy týkající se značky David Beckham byly navíc převedeny na společnost DB Ventures Limited, dceřinou společnost společnosti Beckham Brand Ltd. Tato společnost bude nyní pracovat pouze s ochrannou známkou společnosti David bez účasti jeho manželky.

Je třeba poznamenat, že jakékoli připomínky k tématuTento pár odmítl dát, ale jejich zástupce řekl, že operace rozdělení sféry vlivu je normální. "Rozhodnutí hvězdného páru o restrukturalizaci společností a oddělení jejich značek od sebe je účetní otázkou," řekl nakonec.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Beckhams tiše prodávají svůj majetek

Na jaře roku 2014 pár prodal notoricky známý"Buckinghamský palác", který byl v anglickém hrabství Hertfordshire. Poté v létě 2015 David prodal svůj dům v Madridu. Na podzim téhož roku prodal hvězdný pár francouzskou vilu na Cote d'Azur. Ne tak dávno to bylo známo, že Victoria předložila k prodeji svůj exkluzivní Range Rover Evoque, jehož designové prvky se zabývala sama.

Neměli byste však předčasně paniku, protožeV případě, že rozdělení majetku se konala v rámci přípravy na rozvod, pak David nechtěl investovat své peníze do propagace značky své manželky, a dělá to se záviděníhodnou pravidelností.

Victoria a David Beckham

Victoria otevřel butik v Hongkongu bez manžela

David miluje svou rodinu a nebojí se dívat se na panenky pro dcery

Mansion ve Velké Británii

David prodal v Madridu sídlo

Victoria prodává Range Rover Evoque