Táta všech obchodů!

Kvůli jejich dětem, zvláště malému Harperovi, DaviduBeckham je schopen cokoliv! Hráč z fotbalu, který získal trpělivost, bez jakýchkoli námitek zvládl novou dovednost, která není pro člověka zcela obvyklá, když ho jeho dcera požádala, aby si šil pro svou panenku nové šaty.

Závit v jehlicích

Victoria Beckham zveřejnila v Instagramdotyčný obraz, který dokonce uspokojí i ty pokorné uživatele. V rámci je soustředěný sportovec zaneprázdněn šitím oblečení na panenky své zbožňované princezny - dcery Harperovy. Komentář k příspěvku zní: "Táta šije šaty pro štěňata Harper !!! Milujeme vás @davidbeckham. "

Uživatelé sítě usnuli hezkykomplimenty, říká, že je neuvěřitelně milý. Někteří však našli další důvod kritizovat Victoria Beckhamovou. "Evili" následovníci napsali, že by měla vzít příklad od svého manžela, naznačující péči o děti.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Moustached zdravotní sestra

Poplatky Davidových fanoušků nejsou zcela bezpředmětné. Zatímco matka-návrhář odjel do Asie, zabývající se podporou exkluzivní řady šatů, hlava rodiny, jako obvykle, je zaneprázdněna a péče o Brooklyna, Romeo, Cruz a Harper.

Navzdory skutečnosti, že čtyřletá dcera Beckhamov brzy předstihne růst 11letého Cruze, otec ji stále nese na ruce.

Mimochodem, v nedávném rozhovoru, David připustil, že je váš pracovní rozvrh tak, že nesmí být odděleno od dětí po dlouhou dobu, protože byl „doslova nemocná“, není vidět je.

David Beckham šije šaty pro panenky své dcery

Táta má dcera!

Tetování na Davidově ruce, vyrobené Harperem

Pro své syny a dcery je připraven udělat vše

Klan Beckhamu v celku

Zatímco jeho žena je zaneprázdněná práce, fotbalista je hlídání dětí