Viktoriya Bekhem prodává své exkluzivní vůz

Slavná zpěvačka a návrhářka Victoria BeckhamováStal se tváří Range Rover Evoque v roce 2012. Pak si trenažér získal exkluzivní vůz této značky. V takových strojů na světě existují pouze 200 kusů, nemluvě o tom, že Victoria dělal v interiéru své vize pohodlí a stylu.

Auto je prodáváno otcem

Ne tak dávno se na webu objevil AutoTraderOznámení prodeje exkluzivního automobilu Victoria Beckham. Cestovala na něj asi tři roky a nyní se rozhodla, že je čas se s vozem rozloučit. Auto je prodáváno svým otcem: komunikuje s člověkem, který hledá kupce, a pokud je to potřeba, to dokazuje. Cena, kterou jsem chtěla dostat za Range Rover, byla 60 000 liber, ale nedávno klesla na 55 000.

Ředitel divize prodeje Nick Horwood, kterýSe zavázal k dohledu nad budoucí dohodou, ve svém rozhovoru řekl: "Toto auto mělo jednoho majitele - Victoria Beckham. Cestovala po ní asi tři roky, ale naposledy bylo auto zbytečné. Jedná se o exkluzivní model s designem, který byl vyroben podle náčrtu slavného zpěváka. "

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

V rozhovoru potvrdila prodej Victoria Beckham

Poté, co se tisk dozvěděl o prodejiRange Rover, zpěvačka krátce pohovoru a vysvětlila její akce. "Prodávám toto auto, protože Myslel jsem, že ho David povede, ale bohužel se to nestane. Je to opravdu exkluzivní a pro mě je toto auto velmi pyšné. Toto je mé první auto, ve kterém byl interiér a některé prvky těla vyrobeny zcela podle mých skic. Tento Range Rover odráží mou osobnost a doufám, že brzy najde nového majitele, "řekla na závěr.

Victoria Beckham čelí Range Rover Evoque

Victoria Car

Oznámení o prodeji

Existuje pouze 200 takových vozů

Interiér auta

Návrh byl vyvinut osobně zpěvákem

Nyní nikdo nepoužívá auto

Toto auto je pýchou Victoria

Viktoriya Bekhem