Rihanna

O možných psychologických problémech v České republiceDnešní narozeninová dívka Rihanna (20. února 28 let) promluvila po zrušení svých čísel na ceremonii Grammy. Nyní zpěvačka z Barbady pro určitou dobu odložila zahájení svého světového turné.

Oficiální vysvětlení

Ředitel Rihanny, zdůvodňující sám sebe, řekl, že jehooddělení se nedostalo do stádií ceny hudby, neboť utrpěla bronchitidu. Pokud jde o důvody pro turné, zatím nebyly žádné komentáře pro tisk.

V dobrém zdravotním stavu

Verze této nemoci je velmi pochybná. Několik dní před Grammy účinkovala v Hollywoodu na akci MusiCares.

Na zkoušce před show v Los Angeles, podle svědků, byla krása špatná nálada. Byla hysterická kvůli kvalitě zvuku a dalším organizačním momentům.

Tři hodiny před Grammy

Jak píší západní bulváry před obřademRihanna ve společnosti kamarádů přišla do restaurace. Když večeře neskončila, celebrita vyskočila ze židle, vykřikla a ukázala, mávala rukama a snažila se svým přátelům něco dokázat. Pak vyběhla z budovy jako opařená, vstoupila do auta a zmizela.

viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?

Závady v osobním životě

Podle toho, co je zasvěceno, zpěvačka byla unavená být sama. Ona velmi očekávala, že vztah s Leonardem DiCapriem se bude rozvíjet do vášnivé romantiky, ale nestalo se tak. Pak spadla na rappera Drakea, s nímž pracovala společně na klipu Work. Pár otevřeně flirtoval na setu, ale kanadský hudebník nechce s Riem vážný vztah.

Mimochodem, fanoušci netrpělivě čekají na Rihannovu řeč na ceremonii BRIT Awards, která se bude konat příští týden v britském hlavním městě.

Po Grammy zpěvák zrušil začátek turné

Rihanna říká, že je nemocná s bronchitidou, ale vše naznačuje nervovou poruchu

Několik dní před obřadem krásně zpívala

Rihanna vypadá deprimovaně

Minulý týden představila svou debutovou kolekci pro značku Puma v týdnu

Krása chce rodinu a děti?

Dívka prochází tím, že s Leonardem DiCapremem nic neudělala

Drake také nechce s RiRi vážný vztah

Rám z jejich klipu pro píseň Work

Ukázka provokativního klipu pro skladbu Práce: