Viktoriya Bekhem

V nejhorší Angelině Jolie byla "soupeřka", stala se Victoria Beckhamovou. Návrhářka byla vždy křehká, ale za pár týdnů se jí podařilo zhubnout a teď vypadá jako vybledlá růžice!

Obtížná doba

Vždycky s úsměvem vypadá Vicky upřímněnešťastní, on a David se zoufale snaží zachránit sňatek a snažit se, aby nedošlo k rozruchu veřejnosti a dokázali, že se stále milují navzájem. Hvězdy drží ruce, ale vypadají jako cizí!

Navíc, 41-rok-stará krása není spát celé dny,příprava na Fashion Week v New Yorku. Kvůli rozdílu v časových pásmech je nucena vstávat každý den v 4:00. Sídlo módní návrhářky se nachází v Los Angeles a žije se svou rodinou v Londýně. Několikrát týdně stráví Victoria 12 hodin letu a přijíždí do USA, je roztrhaná mezi New Yorkem a Los Angeles.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

To se roztaví před vámi

Druhý den paparazzi zajali paní Beckhamovou,přišel do fotografického studia v New Yorku pro natáčení sbírky. Návrhář oblečený do volného oděvu, schoval postavu a ukryl unavený výraz pod černými brýlemi. Ostrý úbytek hmotnosti negativně ovlivnil kůži Victoria - byla "odfouknutá". Obrázky ukazují, že na kolenach a uvnitř stehen byla pokožka pokrčená a vrásčitá.

Victoria Beckhamová se zvětšila

Snaží se skrýt chyby v objemných oblecích. Tentokrát s vysokým rozlišením

Belleina pokožka klesla

Brzy bude vážit méně než Angelina Jolie

Victoria a David Beckham nevypadají šťastně

Módní návrhář se unavuje a spí na cestách