jak je stará Jennifer Lopez

Tato herečka a zpěvačka se španělskými kořeny je tak fascinována svou energií a krásným vzhledem, že mnozí se ptají: Kolik let se Jennifer Lopez obrátil v roce 2015?

Věk Jennifer Lopez

Nyní je slavný Jay Lo ve věku 46 let, ale v reálném životěŽivotní hvězda sotva dává 30, tak dobře vypadá. Okamžitě odpovězte na otázku: kdy se narodila Jennifer Lopezová. Narodila se 24. července 1969 v New Yorku.

Jennifer Lopez začala svou kariéru na začátku90. léta. Zpočátku byla zaznamenána jako tanečník a pozvána na show In Living Color, která byla vysílána v televizi. A teprve poté byly první pozvánky nejprve v televizi a poté v kině jako herečka. Jasný herecký talent a vynikající externí údaje pomohly Jennifer Lopezovi dostat se na vrchol a stát se jednou z nejlépe placených hollywoodských hereček. Mezi její slavné role patří takové filmy jako Selena (1997), Out of View (1998), Dívka z Jersey (2004), Let's Dance (2004).

Mnohem populárnější je Jennifer Lopez v České republicenyní jako zpěvák. Má na svém účtu několik úspěšných alb, ukazuje úžasně krásné taneční vystoupení, prohlídky po celém světě. Ona také často působí jako hostitel různých událostí. Navíc má vlastní, velmi úspěšnou oděvní linku J.Lo. Zabývá se zpěvem a společenskými aktivitami.

Osobní život Jennifer Lopez

V životě Jennifer Lopezové byly všechny tři manželstvíSkončilo rozvodem. Jen první manžel byl číšník z Miami Ohani Noe a jejich manželství trvalo jen rok. Po tomto, manželství se Seanem Combsem skončilo neúspěchem. Jedna z nejpamátnějších vztahů Jennifer Lopez je dlouhá romantika s hereckým Ben Affleckem. V roce 2002 pár dokonce oznámila svůj záměr se oženit, ale před svatbou podnikání nepocházelo.

viz také
  • Ben Affleck a Lindsey Shukus objevil na veřejnosti
  • Ben Affleck a Lindsey Shukus žít pod jednou střechou
  • Ben Affleck se setkal s TV producentem Lindsay Shukus

Třetí manžel Jennifer Lopez se stal zpěvákem MarkemAnthony. S ním herečka a zpěvačka mají společné děti - dvojčata Max a Emmy. Pár se v roce 2004 oženil a rozvedl se v roce 2011. Důvodem bylo obtížné období ve vztahu. Po této době je Jennifer znovu a znovu podezřelá z románů s tanečníky z jejích kolektivů, kteří jsou obvykle mnohem mladší než samotná Jen. Nicméně, role čtvrtého manžela pro Jay Lo, dokud žádný z nich nebyl udělen.

Dzhennifer Lopes

postava Jennifer Lopez

herečka a zpěvačka Jennifer Lopezová

Dokonce i teď Jennifer hrdě demonstruje krásné tvary

Jennifer Lopez dělá fanoušky spokojeni s jasnými hudebními čísly

Jennifer Lopez je také úspěšným podnikatelem

Jennifer Lopez dokáže udržet vynikající tvar

Jennifer Lopez má dvě děti

nyní je Jennifer Lopez 46 let