Životopis jennifer lopez

Pro mnoho, Jennifer Lopez je ohromen jako herečka,Jiní obdivují její vokály, no a fashionisty s potápěným srdcem čekajícím na její nové návrhové řešení. Nicméně, jak tito, tak i ostatní mají zájem dozvědět se, jaká byla Jennifer Lopezová v dětství, kde studovala, kdo jsou její rodiče a fanoušci samozřejmě neopouštějí osobní život hollywoodské divy bez pozornosti.

Životopis Jennifer Lopez: Časné roky a první kroky ke slávě

Budoucí hvězda se narodila v New Yorku dne 24. července 1969Rok, tam strávila své dětství a dospívání Jennifer Lopez. A bylo to tam, na jedné z ulic s velice zkaženou pověstí, vyrůstala dívka, která vzbuzovala velké naděje rodičům. Od pěti let začala tančit holčička Jennifer a v době, kdy jí bylo sedm, se již aktivně podílela na různých tanečních soutěžích. Od 14 let se vážně zajímala o vokály. Ale přes zřejmý talent a schopnost její dcery rodiče Jennifer Lopezové nesnívaly o takovou roli pro své dítě. Guadalupe a David "viděli" Jennyho jako úspěšného právníka a jakkoliv se snažili rozumit s "vzpurným" teenagerem. Všichni skončili tím, že poté, co studoval šest měsíců v právnické škole, mladý Lopez opouští studium a rozhodne se věnovat tanci. Samozřejmě, tato volba vedla k vážné hádce s rodiči, po níž Jenny odešla z domu. Od tohoto okamžiku začala trnitá cesta krásy Lo až k výšinám slávy. Nejprve byla dívka zastřelena v levné klipy, ale jakmile měla štěstí, stala se účastníkem turné "Golden Musicals of Broadway". Poté následovaly malé role v seriálech a tanečních přehlídkách. První triumf Jennifer byl hlavní roli v celovečerním filmu "Moje rodina". A v roce 1999 zcela udeřila veřejnost svým debutovým albem "On the 6", který se prodával po celém světě v milionech kopií.

Tak se stala proslulá dívka z Brooklynu. Dnes má Jennifer Lopez mnoho ocenění a realizovaných příležitostí, které se nemůžeme pochlubit všemi.

Životopis Jennifer Lopez: osobní život a děti

Přes napjatý plán a vysoké cíle, v roce 2006Život Jay Law byl vždy místem pro lásku. Ona byla vdaná třikrát: první manžel byl číšník Ojani Noa, následovaný Jenny vyzkoušet své štěstí s tanečníkem Chrisem Judd, přicházejí k oltáři se Bena Afflecka neměla úspěch, milovníci zrušili svatbu několik dní před plánovaným datem. Mark Entoni stal třetím manželem zpěvačky. Pár se vzal v roce 2004, av roce 2008, Dzhennifer Lopes porodila dvě děti - chlapec a dívka dvojčata. Nicméně, neslučitelné rozdíly v rodině osobností dělali svou práci, a v roce 2011, Lopez a Anthony oficiálně přerušil vztahy.

viz také
  • Ben Affleck a Lindsey Shukus objevil na veřejnosti
  • Ben Affleck a Lindsey Shukus žít pod jednou střechou
  • Ben Affleck se setkal s TV producentem Lindsay Shukus

Nyní, v tisku na pravidelném základě existují zvěsti, že Jennifer se chystá oženit tanečnici Casper inteligentní. Ale oficiální prohlášení z dvojice, dokud to bylo jejich vztah trval několik let.

Jennifer Lopez jako dítě

Jennifer a Chris Judd

Jennifer Lopez a Ben Affleck

Jennifer Lopez a Mark Anthony

Jennifer Lopez a její děti

Jennifer Lopez a Casper Smart