Osobní život Odri Totu

Fanoušci se vždy těší na detailyo svém osobním životě, o svém manžela a dětech, talentované francouzské herečce Audrey Tautou, ale celebrita prostě není připravena ji sdílet s ostatními. Audrey se domnívá, že takové věci nemusíte šířit.

Herečka sama komentuje: "Jsem tak strach, že moc říct, že o tom vůbec nemluvím! Jsem velmi špatný zákazník časopisů pro ženy. Když čteme rozhovory s herečkami, myslím, že nemáme velký zájem o to, jak bude hovořit o herní roli. Očekáváme, že najdeme nejtajnější tajemství svého života, její rodinu, jejího manžela, její děti ... Přiznávám, že se o to zajímám jako o čtenáři. Ale v mém případě už dlouho nemluvím. "

Je Audrey Toth těhotná?

Zaoblené břicho a lehce unavená tvář - to stačilo na zvěsti o pravděpodobném těhotenství herečky.

V poslední době má síť informace o spojeníOdriho večeři s jejím společníkem. Informátoři urychleně všimli ženského kulatého břicha. Jeden ze svědků dokonce řekl, že během přípitek herečka změnila sklenku vína na sklenici vody.

Samozřejmě, herečka sama stále mlčí a její agenti odpověděli, že osobní život Audrey Tautou není komentován. Museli jsme počkat jen pár měsíců, abychom zjistili, zda je to pravda nebo ne.

Audrey Totu je zasnoubená svému tajnému milence?

Krása Audrey se ještě setkalatvoje láska? Francouzské a britské bulváry prostě ztratily cestu, aby získaly alespoň některé informace o vybrané celebritě. V roce 2013 v rozhovoru pro časopis Psychologies, který s takřka deseti lety nesouhlasila, uvedla hvězda: "Myslím, že teď mám na cestě k nějaké rovnováze v mém životě!". A toto neuvěřitelně zaujalo ještě víc. V červnu 2014 se herečka dostala do Londýna, aby představila film Michela Gondryho "Foam Days", ve kterém herečka hrála. Když rozhovor vydala na jednom z vydavatelství, novinář si všiml prstenu na prstech a bez váhání se zeptal, jestli to byl závazek. Na to Audrey odpověděla: "Nevím! Je to dost? "

viz také
  • Dvě holky pod jednou střechou: Stella Maxwell se stěhoval do Kristen Stewart
  • Manžel Kardashian sestry vyšel z kómatu
  • Hilary Duff a její bývalý manžel uspořádali večírek na počest svého syna Luka

Připomeňme, že za všechny roky kariéry herečkySpolehlivě známo jen o vztahu mezi Audrey Tautou a Mathieu Shedid. Jejich vztah trval od roku 2006 do roku 2008. Neuzavřeli manželství, protože herečka nevěří v sňatek, jako většina francouzských žen.

Audrey Tautou je fascinující pohled

Audrey Tautou v životě

Stylová Audrey Tothou

Audrey Tautou jako Coco Chanel

Audrey Tautou na scéně filmu Pena Days

Audrey Totu hrál hore nohama

Audrey Tautou při zahájení 65. filmového festivalu v Berlíně

Audrey Tautou a Tom Hanks

Audrey Tautou a Mathieu Shedid