Životopis Emily Ratazhkovski

Herečka a model Emily O "Khara Rataskovski se narodila 7. června 1991 v hlavním městě Anglie v Londýně a vyrostla v malém městě Encinitas v okrese San Diego v USA.

Brzy roky a počáteční kariéra

Soudě podle biografie, rodiče Emily Ratjakovského nejsouchtěla, aby se dívka stala vzorem, takže před věkem 14 let Emily nevěděla nic o modelovém podnikání. Vzhledem k tomu, že její matka byla spisovatelka a její otec umělkyně, Emily Ratjakovskij začal mít velký zájem o umění, divadlo, balet a snažil se v herectví.

V roce 2004 nastoupila na vysokou školuLos Angeles, ale o rok později vynechal trénink ve prospěch modelového podnikání. Podařilo se mu podepsat smlouvu se slavnou agenturou Ford Models. V té době byla Emily ve věku 14 let. Pózovala pro módní značky Forever 21, Nordstrom. Spolupracovala se slavnými fotografy Tony Durand a Tony Kelly.

Pak měla Emily málo zkušenostíNatáčení filmů, ve kterých hrála malé role. Později Ratjakovskij hrát v hudebním videu skupiny Maroon 5 se stala tváří slavné značky Victoria's Secret.

Skutečným průlomem v její kariéře byla účast nanatáčení klipu pro Robin Teak na skladbu Blurred Lines. Efekt byl tak velký, že video shromáždila více než 256 milionů zobrazení na kanálu YouTube. Jak se ukázalo později, model zpočátku odmítl střílet, ale poté, co souhlasil se všemi okamžiky s ředitelem videa a ujistil se, že by jim neohrožovala jejich kariéru, souhlasila.

Ačkoli herectví pro Emily je jen hobby, odpozvání k činům ve filmech neodmítá. Poslední byla její práce ve filmu "Disappeared", kde hrála rozpustilého studenta, ale ve filmu "Jsme tvoji přátelé", herečka získala hlavní ženskou roli.

viz také
  • Emily Ratazhkovski s ofinou ve srovnání s Odri Hepbern
  • Emily Ratazhkovski Glamour se objevila na obálce časopisu, říká o své sexualitě
  • Emily Ratazhkovski oslavila narozeniny v lázních s přítelem

Nyní se Emily dívá více na svět módy a kina. Nemám v úmyslu střílet v klipech ještě.

Emily Ratjakovski jako dítě

Emily Ratjakovski o natáčení reklamního sportovního oblečení

Emily Ratazhkovski

Emily Rataskovski na obálce časopisu

Emily Ratjakovski na červeném koberci

Emily Ratjakovski na pláži

Emily Ratjakovski v červených šatech

Nákupy Emily v klasickém černém a bílém stylu

Emily Ratjakovskij a Hugh Jackman