Životopis Anne Hathawayová

Anne Hathawayová biografie není složitáObrátí se nebo hlasité skandály. Tato dívka je pravděpodobnější, že přitahuje její talentovanou hereckou hru a výjimečný vzhled, ne pro nic, že ​​je srovnávána s takovými herečky, jako jsou Julia Robertsová, Audrey Hepburnová a Judy Garlandová.

Anne Hathawayová v dětství a herecké kariéře

Dívka se narodila 12. listopadu 1982 v New Yorku v oblasti Brooklyn. Rodiče Anne Hathawayové byli spojováni s hereckým prostředím, její matka byla herečka a její otec byl právníkem.

Ann Hathaway debutoval na obrazovce v roce 1999V sérii "Buďte sami." Poté byla ve filmech filmového studia Disney několik let. První část "Jak se stát princeznou" přinesla Anne a úspěch prvního seriózního herce, stejně jako první slávu mezi diváky. V roce 2004 pokračovalo "Knihy deníků: jak se stát královnou". Téměř veškerá herecká práce Anny Hathawayové byla úspěšná a kritici ji dobře oceňují. Hraje ve filmech jako Jane Austen, Brokeback Mountain, Rachel Marries, The Devil Wears Prada a také ve filmu "The Dark Knight: The Renaissance of Legend".

Ale největší úspěch jí přinesla role v muzikálu"Les Miserables" na stejnojmenném románu Victora Huga. Anne hrála v ní část Fantiny a získala pro ni Zlatý glóbus, Oscara za nejlepší hereckou herečku, Cenu BFTA a Screen Actors Guild USA.

Anne Hathawayův osobní život

Anne Hathawayová je asi 5 let ve vztahuItalský podnikatel Rafaello Follieri. Byl zatčen za podvody a zpronevěry peněz. Ann také byla zapojena do tohoto skandálu, ale ve věci prošla pouze jako svědek a oznámení jí nebylo předloženo.

viz také
  • Emily Ratazhkovski s ofinou ve srovnání s Odri Hepbern
  • Dzhuliyu Roberts zachycen bez kalhot
  • Dzhuliya Roberts dal radu na zvyšování dvojčata pár Clooney na Ellen DeGeneres Show

Poté začala Ann s afinitou s designéremšperky adam Shulman. V roce 2012 se pár ženil. Anne Hathawayův soukromý život je zastíněn nedostatkem dětí. Nedávno se objevily zprávy o tom, že herečka byla zoufale přirozeně těhotná a ona i její manžel již hledají možnosti pro adopci dítěte.

Anne Hathawayová se narodila 12. listopadu 1982

Anne Hathawayová je často srovnávána s Audrey Hepburnovou

Ann Hathaway v jednom z jejích debutových filmů Jak se stát princeznou

Ann Hathaway má mnoho filmových ocenění

Role Fantini ve filmu Les Miserables přinesla herečku Oscar

Anne Hathaway jako kočka

Herečka Anne Hathawayová

Anne Hathawayová se svým manželem

ENN Heteuey