Megan Fox jako dítě

Dnes, talentovaná herečka z Hollywoodu Megan FoxMá mnoho fanoušků po celém světě. Opravdové fanoušky chtějí nejen sledovat filmy s její účastí, ale také co nejvíce se učit o Megan osobním životě. Tento článek se zaměří na nejintimnější - dětství Megan Fox. Jaká byla celebrita mládeže, než byla v školních letech ráda a jako výsledek se stala nejkrásnější ženou v Hollywoodu?

Megan Fox v dětství a dospívání

Celé jméno herečky je Megan Denise Fox. Budoucí hvězda se narodila v Tennessee 16. května 1986. Bylo to docela těžké dětství, protože když jí byly tři roky, rodiče se rozhodli k rozvodu. Za to, že matka liška vyšel podruhé oženit s mužem, který byl několikrát v jejím věku. Nové složení Megan rodina vždy cítil velmi těžké, protože její nevlastní otec přivedl do velké přísnosti. Je známo, že někdy ta dívka byla podrobena nekontrolované agrese ze strany mužů. Wikipedia nebude nikdy vyprávět o tom, co prošel těžkých obdobích Megan Fox jako dítě.

Střední vzdělání herečka přijata vKatolická škola. Vokální a herecké schopnosti, dívka začala studovat, když jí bylo 5 let. Pak už šla na tance a zpívala v kostele. V modelingovém průmyslu byla současná celebrita ve věku 13 let. Od věku 15 let, kdy byla teenagerka, se Megan zúčastnila odlitků a v roce 2001 se naštěstí usmála a byla přijata do druhotné role ve filmu "Sunny Vacations". V budoucnu byla herečka pozvána k účasti na natáčení seriálů.

Megan Fox v dětství i teď

Srovnání herečky v dětství a dospívání s tím, kohoTeď je, je fakt, že celebrita se uchýlila k službám plastické chirurgie. Pokud dříve Fox sama vyvrátila tyto pověsti, teď ani neukrývá důvod pro její přeměny. Každá se na to vztahuje různými způsoby. Pokud se podíváte na fotky Megina před plastickou operací, můžete vidět obyčejnou hezká holka. Současně byla hodně podřadná vzhledem k mnoha hollywoodským herečkám. Megan Fox vždycky snil o tom, že je dokonalý, a proto ihned poté, co začala přijímat působivé poplatky, šla do plastické chirurgie.

Kromě toho je obklopen celebritouŘíkala se, že se herečka rozhodla využít přesně plastiku, aby získala ještě větší popularitu. Fotografie od Megan Foxové v dětství ukazují, že dívka vždy nosila šaty a sledovala její vzhled. Netřeba říkat, že když začala ve věku devíti, vytáhla obočí pinzetou a snila se, že si přebudí jako blondýnku, ale její matka to nedovolila. Když vyrostla, dívka chtěla víc a nakonec se rozhodla, že jediný způsob, jak se k reinkarnaci stát, bude chirurgie. Takže Megan Fox a obrátila se od hezké ninnies do nádherné a sexy hollywoodské herečky.

viz také
  • Megan Fox se svými syny v šatech dívek jít nakupovat v supermarketu
  • Megan Fox hravě a svůdně představila svou kolekci spodního prádla
  • Megan Fox potěšila fanoušky s dalším snímkem v punčochách

Již dlouho je známo, že celebrita to udělalaplastická chirurgie více než jednou. Ležela na chirurgickém stole, aby napravila tvar nosu, změnila tvar a velikost prsou a opravila rty. Navzdory skutečnosti, že Megan sledovala její vzhled v dětství a dospívání, mnozí ji považovali za ošklivé káčátko, protože měla na sobě šlepy. Určitě to mělo silný vliv na ni. Když dívka dosáhla úspěchu a dokázala si dovolit, aby se stala vynikající labuť, okamžitě šla na kliniku plastické chirurgie. Nyní je Megan Fox velmi úspěšná a krásná. Všechno, o čem snila, byla pravda.

Malá Megan Foxová

Little Megan Fox se svými rodiči

Megan Fox ve škole

Herečka Megan Foxová ve svém dětství

Megan Fox v dospívání

Megan Fox ve svincích

Megan Fox v mládí

Megan Fox před plasty

Megan Fox dnes