Beyoncé a její manžel Jay Z a její dcera Blue Ivy

Pověsti, že mezi nádherným Beyoncé a níManžel Jay Zi běžel před dávnou dobou černá kočka, která se poprvé objevila v tisku před rokem. Reportéři odhalili impozantní seznam rapových milenců a dokonce i královna R'n'B podařilo natočit román se svým vlastním tělesným strážcem. Nicméně jejich rodinná unie je již dlouho úspěšnou značkou a plánované turné neposkytuje příležitost sledovat touhu duše.

Výjezd: představovat bezstarostné rodinné štěstí, že hudebníci také dělají pro potěšení nadšenými fanoušky.

Pohádkový konec

Avšak srdce, jak víte, není kamenem. Podle některých příznaků je pro dívku stále obtížnější hrát hru nazvanou "šťastné manželství". Na společných koncertech se pár již dlouho objevuje odděleně a zastavuje se současně v různých hotelech. Beyoncé a Jay Zee jsou odděleny.

Rapper z jeho strany potvrzuje touhu pokračovat ve spolupráci s vokalistou, dokonce nabídl své ženě, aby se stala její agentkou, kterou krása odmítla.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Připomeňme, že pár rodí společné dítě -Dívka s exotickým jménem Modrý Ivy (modrý břečťan). Rodiče nechtějí dítěti dělat starosti a dosud jí neřekli o problémech v rodině. Druhý den paparazzi natočili pár s dcerou při společné procházce na jachtě. Beyoncé i Jay Z se starali o tříleté dítě.

Beyonce a její manžel Jay Zee

Beyoncé a její Jay Zee

Beyonce se svým manželem Jay Zee na jachtě s dcerou