David Beckham a Viktoriya Bekhem nejstarší syn

Není divu, že říkají, že bohatí i pláč. Jejich manželství rozbít plány se rozpadají, a všechny tyto traumatické zážitky jsou zveřejněny.

Zrovna nedávno bylo oznámeno, že rodina svaz David a Victoria Beckham - je to jen show.

Někdy se stane, že v manželství jeden z manželůnucen ke kompromisům v zájmu zachování celistvosti rodiny. Dokončil svou fotbalovou kariéru, David se nachází na křižovatce, prostě nemůže rozhodnout, co dál.

V poslední době bylo rozhodnuto: ex-fotbalista chce jít do Miami, kde bude mít fotbalový tým a budou realizovány v jeho podpoře. Standardní layout zcela spokojeni úspěšná módní návrhářka Victoria. Žena volá svého manžela sobecké a obvinil jej z bytí nezodpovědný.

Kariéra, nebo rodina?

- Vicki vzal jeho místo v módním-průmyslu,Kromě její budoucí péče o čtyři děti. Nechce děti přesunut z místa na místo jako cikánském táboře. Ano, a to bude těžké zvyknout si na nové podmínky života. Zrovna nedávno, tam byl skandál mezi manželi a ex-pepře nemůže dostat přes to - řekl insider.

Na tvrzení o jeho manželky, bývalé Real Madrid záložník řekl, že byl otráven děti námahou. Je to muž a chce vyzkoušet si novou kariéru.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Ve skutečnosti není nic v tomto příběhupřekvapující. Stejně jako mnoho jiných hvězdných rodin se Beckhams - je to spíš značka než skutečný pár milující navzájem. Společně se drží spíše na nutnost dodržovat normy a strach z negativního veřejného mínění.

David a Viktoriya Bekhem

David a Viktoriya Bekhem syny

David Beckham a jeho dcera