biografie kim kardashian

Zpěvák, herečka, modelka, designérka, parfumerie - vrozhovor s veřejným diva Kim Kardashian, připustil, že otázka: „Kdo jste v profesi“ - těžko odpovědět. Ve skutečnosti, totožnost pohledný mnohostranná: to se podařilo ve filmu, dokázal potěšit publikum s její vokální talent návrháře odhalila a dala světu nový parfém dílo.

Abych řekl pravdu, Kim Kardashian neskrývá jehobiografie, upřímně řekne fanouškům o svém osobním životě a zkušenostech, stejně jako oživuje veřejnost s upřímnými fotografiemi. Podívejme se na tuto exotickou krásu a snažíme se objevit tajemství jejího ohromujícího úspěchu.

Životopis Kim Kardashian - osobní život

Říkají, že děti, jejichž žíly jsou smíšenékrev je nejkrásnější a má štěstí. V případě Kim s tímto tvrzením nemůžete argumentovat. Skutečnost, že otec Kim Kardashian - Robert - arménský a jeho matka - Chris Jenner - polovina Skotka, polovina Holandska. Dítě lásky těchto dvou lidí, které nejsou v Americe neznámé, překonalo všechny odvážnější očekávání. Od raného věku Kim příznivě vystupovala na pozadí svých současníků kvůli jejímu neobvykle krásnému vzhledu a její přirozený talent v kombinaci s organizačními schopnostmi její matky dal jejich ovoce.

Sňatek otce a matky Kim Kardashian trvalbrzy po čtyřech letech společného života rodiče opustili. Ale o osudu krásy této události je téměř neovlivní. Otec Kim, úspěšný právník Robert Kardashian, jehož biografie je známá po celém světě. Jeho sláva a obliba přišla díky vítěznému vítězství fotbalového hráče O'Jei Simpsona, obviněného z vraždy jeho bývalé manželky a jejího milence. I po rozvodu Robert nezanedbával svou rodičovskou povinnost a aktivně se podílel na výchově své dcery. Když byla Kim na střední škole, připravil ji, aby pracovala v hudební reklamní společnosti, kde dospívající dívka měla příležitost otevřít svůj potenciál a vydělat si první peníze.

Správnou strategii výchovy zvolila maminkaKim Kardashian je slavná světská levice Chris Jenner. Před příchodem věku dívka nepotřebovala. Ale poté Chris omezil dospělou Kimovou v prostředcích a dala jí příležitost se učit nezávislost.

Je bezpečné říci, že od tohoto okamžiku začíná hvězda biografie Kim Kardashian, kde je místo pro upřímné fotografie a videa, vzrušující talk show, filmy, hudbu a módu.

Životopis Kim Kardashian - hvězdná stezka

První Kimova myšlenka byla, módní butik, kterýotevřela se svými sestrami. Nicméně, navzdory úspěchu podniku, nepřinesla slávu mladým Kardashianům. Staňte se hvězdou internetu budoucnosti celebrity pomohla, náhodně se dostala do "web" skandální videa pornografické povahy.

Skutečný úspěch čeká na krásu v roce 2007 potévystoupení na obrazovkách reality show o životě celé kardashské rodiny s účastí jejích vlastních sester a nevlastních bratrů. Poté zahřát zájem veřejnosti na jeho osobu Kim byl možný pomocí sekundárních rolí ve filmech a seriálech.

Kim měla čas vyzkoušet si móduod roku 2007 ona a její sestry se aktivně podílejí na vytváření oděvů pro značku Bebe. V roce 2010 krása uvolnila svou jedinečnou vůni, o něco později - sluneční clonu. Můžeme říci, že v roce 2010 byla pro Kim Kim velmi produktivní - na konci léta se rozhodla postavit nohu na novou cestu a vyzkoušet si ruku u výrobce. Kimův nový projekt byl reality show o životě dvou agentů PR.

Také na účet sekulární lvice jsou několik singlů a mnoho fotografických zasedání pro nejoblíbenější lesklé publikace.

viz také
  • Kim Kardashian je zaměňována veřejnost se svými neobvyklými odhalující oblečení
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi

Co se týče osobního života, Kim měla třikrát nosit svatební šaty:

  • v roce 2000 se krásná žena spojila s rodinnými vazbami s Damonem Thomasem, ale silná rodina z tohoto svazku nefungovala;
  • Druhý pokus šokoval veřejnost vůbec: manželství Kim a Chris Humphries se po dvou měsících rozpadlo;
  • stala se milovanou manželkou a šťastná matka Kim Kardashianová byla schopná v spojenectví s rappem Kanye West. Oficiálně tento pár legalizoval vztah v roce 2014, po narození první dcery.

každodenní život Kim Kardashian

Kim Kardashian a její matka Chris Jenner

Kim Kardashian světská lvice

Kim Kardashian herečka a modelka

Kim Kardashian na dovolené

Kim Kardashian a její bývalý manžel Chris Humphries

Kim Kardashian je těhotná

Svatba Kim Kardashian a Kanye West

Kim Kardashian s dcerou a manželem