David a Victoria Beckhamová

Sdružení Davida a Victoria Beckhama je považováno za jeden z nejsilnějších a nejšťastnějších hvězdných párů. V průběhu let projevili ideální vztah k ostatním.

Victoria a David Beckham - milostný příběh

V románu Victoria Adams a David Beckham začal román1997. V té době byli oba manželé populární - Victoria úspěšně zpívala ve skupině Spice Girls, David hrál za fotbalový tým Manchester United. Setkání se uskutečnilo na fotbalovém utkání. Victoria se Davidovi nepožádala o autogramy, což ho moc překvapilo, ale na lístek napsal své telefonní číslo, což mimochodem stále drží. On, navzdory tomu, že snil o seznámení se sólistou populární kapely, se mohl jen představit. Láska vypukla na první pohled a vztahy se rozvinuly rychle.

Rok po známosti hvězdy oznámily svůj závazek a brzy se provdali.

Milostný příběh pokračuje dodnes - v roce 2015 pár oslaví 16. výročí svatby.

Svatba a děti Victoria Beckham a David Beckham

Slavnostní svatba se stala v červenci1999. Svatba Davida a Victoria Beckhama se konala v královském měřítku v jednom z hradů v Dublinu. V současné době má David a Victoria Beckham čtyři děti:

  • V době sňatku už měli syna Brooklyna;
  • Za 3 roky bylo také druhé dítě - Romeo James;
  • Syn Cruz se narodil po krizi, kterou rodina zažila v roce 2003 - nedorozumění páru bylo způsobeno skandálními pověstmi o zradě Davida s asistentem Rebecce Luzovou;
  • V roce 2011 porodila Beckham dceru Harper Seven - okouzlující holčičku, velmi podobnou matce.

Kolik dětí od Davida a Victoria Beckhama bude mít, samy o sobě nemohou říci. Hvězdy říkají, že když nejsou proti pátému dítěti.

Photoshoots Victoria a David Beckham jsou častose objevují na stránkách módních časopisů - pár vypadá velmi harmonicky, rád se obléká ve stejném stylu a pózuje před kamerami. Často můžete vidět Victoria a David Beckham s dětmi na módních přehlídkách - populární matka neopustila hlasovou kariéru, ale také se stala designérkou.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Pár měl několikrát během svých rodinného životaHádky, nedorozumění, ale pokoušejí se rychle unést, nehubit slona z mouchy a starat se o jejich vztah. Jedno z odsouzení například skončilo s rekonstrukcí, dvojčetem tetování s datem svatby a nápisem: "Znovu."

David a Victoria Beckham1

David a Victoria Beckham2

David a Victoria Beckham3

David a Victoria Beckham4

David a Victoria Beckham5

David a Victoria Beckhamová

David a Victoria Beckham7

David a Victoria Beckhamová

David a Victoria Beckhamová