Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Včera světlo uvidělo novou tvorbu muzikanta JayeZi je album s názvem "4:44". Ti, kteří sledovali práci Beyonce manžela vím, že všechny písně, které má emocionální a upřímný, ale toto album překvapila Dokonce ani nejhorlivější fanoušky. Téměř všechny skladby jsou ovlivněny intimní věci z jeho osobního života: zrada Beyonce, sexuální orientace matka hádku s Solanzh Noulz a další.

Jay Zee

Jay Zee

Rozpoznání zrady Beyoncé

V roce 2016 slavná manželka Jay Zeepředstavila své nové album "Lemonade". Skladby z tohoto záznamu způsobily hodně šumu, protože v nich Beyoncé řekla fanouškům, že její manžel jí podvádí. Album „4:44“ se stal jakousi odpověď na tvůrčí práce slavného manželky, ve kterém je zrada Dzhey Zi omluvil. Dále jen „04:44“ jsou slova písně, ve kterém žádá o odpuštění od jeho manželky, která byla zaměnitelná s různými ženami, přiznal, že měl v životě byly milostné trojúhelníky a hovoří o hanbě, které se cítí při představě, že se děti učí o jeho zradě.

Beyoncé a Jay Zee

Beyoncé a Jay Zee

Skandál se Solangem Knowlesem

V roce 2014 zveřejnila tisková informace oSkutečnost, že po večírku kostýmu kostýmního institutu ve výtahu hotelu Standart se objevil skandál mezi Jay Zee a Solange Knowlesovou, sestrou Beyonce. Jak očití svědci říkají, dívka zaútočila na herce s obviněním zrady její sestře a pěstmi. Incident byl zticha, nicméně, soudit podle slov nového alba, Jay si vzpomněl na tuto hádku. Ve složení "Family Feud" hudebník řekne, že rodinný konflikt je špatný. Obviňuje Beyoncé, že podněcuje Knowlesa k takovým činnostem, a trvá na tom, že manželé uznají, že takové chování je nepřijatelné.

Jay Zee, Beyonce a Solange Knowlesová vyšli z výtahu hned po skandálu

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Media vyjádřil dvojčata jména Beyonce a Dzhey Zi

Maminka Jay Z je lesbička

Další senzační odhalení 47 letrapper se stal uznáním, že jeho matka Gloria Carterová je lesbička. V kompozici "Smile" Jay Zee hovoří o osobním životě své matky. V této písni rapper říká, že jeho matka měla čtyři děti, ale vždycky věděl, že má ráda ženy. Jay Zee věří, že to, že se schovávám od lidí ve skříni kvůli tomu, to nestojí za to. Svět se pohnul dopředu a nyní nikdo neukáže na lesbičky prsty. Stačí si přiznat, že jste člověk s nekonvenční orientací. Na samém konci písně připouští, že pokaždé, když se zamiluje do matku, pokřikuje radost.

Jay Zee s maminkou

Jay Zee s maminkou

Mimochodem, Gloria Carterová se vzala docela brzya porodila 4 děti v manželství. Navzdory tomu velmi brzo rozvedla svého manžela a začala žít odděleně, pravidelně začíná vztahy se ženami. Jak se ukázalo později, všechny děti Glorii neodsuzují, protože je lesbičkou. V roce 2012 v rozhovoru s CNN vydal Jay Zee úprimný projev, v němž podporoval lásku stejného pohlaví a manželství mezi těmito lidmi.

Jay Z podporuje lásku stejného pohlaví