Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor

Rihanna opět v mediálním reflektoru, - kroměpověsti zajímavé situace, zpěvačka dal další zajímavou informační příležitost. Zdá se, že Rihanna vstoupila do osobností "společnosti", které loví nešťastní fanoušci. V různých dobách, Madonna, Eva Mendes, Jared Leto, Uma Thurman, Jennifer Lopez a Jennifer Lawrence trpěli pozornost svých fanoušků. V různých dobách tyto osobnosti dostaly hrozby od fanoušků a dokonce se staly oběťmi útoku!

Zpěvák najal bodyguardy

Riri "obdržel" nadměrnou pozornost určitéhoSalmira Fieratovič. Celý tento epos začal v loňském roce: člověk se vydal na území panství herečky a dokonce i s nožem. Byl chycen a přenesen do rukou Themis, ale nedostatečný obdivník se brzy uvolnil a pokračoval ve sledování hvězdy.

Neexistuje naděje na spravedlnost

Kdo by si myslel! Minulý týden se opět objevil bláznivý fanoušek na pozemku zpěváků Barbadosu. Strážný zavolal policii, ale soudce ... nechal vetřelce jít. Samozřejmě, ten chlap znovu přišel do domu zpěváka a řekl, že nic mu nezastaví - v žádném případě dosáhne pozornosti svého idolu.

Rihanna pokračuje ve sledování fanouška

Je dobré, že tehdy samotná herečka nebyladoma. Říkají, že už nechce důvěřovat americkému soudnímu systému a raději se stará o sebe. Zpěvák najal další bezpečnost pro sebe.

viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?
  • Rihanna gratuluje královnu Alžbětu II. K narozeninám

Je pravda, že soud rozhodl, že Feratovič půjde do psychiatrické léčebny, aby se zotavil z posedlosti, ale kdo může zaručit, že mu lék může pomoci?