Rihanna gratuluje královnu Alžbětu II. K narozeninám

Předevčírem byla královna Alžběta II. Velké Britániestál 91 let. Monarch obdržel pozdravy hmoty, a to nejen od své rodiny a přátel, ale i od fanoušků. Mezi nimi byl také Barbados zpěvačka Rihanna, ale mnoho fanoušků jí gratuluji nerozumějí.

Rihanna

Rihanna

Fotky z Instagram Rihanna

Fotky z Instagram Rihanna

Koláž fotografií zvedla fanoušky

Ráno 21. dubna fanoušci Rihanny a Alžběty IIzačalo s velmi neobvyklým zaměstnáním. Na stránce zpěváka v Instagramu vyšla koláž fotografií, na kterých byly obrazy Rihanny vedoucí královny Velké Británie. Jak zpěvačka vysvětlila, tak blahopřeje k monarchovi k narozeninám. Takové neobvyklé gesto se fanouškům nelíbilo, stejně jako Elizabeth a samotná Rihanna, a vyložili si výkonného umělce s ohromnými posty.

Rihanna v červeném kožichu

Rihanna v červeném kožichu

Královna Velké Británie v červeném kožichu

Královna Velké Británie v červeném kožichu

Zde je plán pro zprávu, kterou lze nalézt na internetu:

"Jak byste na takovou věc mohl dokonce myslet? Neříká Rihanna, že je to urážka a neúcta vůči královně? Alžběta II. Vždy personifikovala zdokonalení, sofistikovanost a inteligenci a podobné koláže říkají opak. K tomu může být jen hloupý člověk, který nerozumí tomu, co Elizabeth II prožila v jejím životě. Rihanna, i když nevíš všechno, pak se naučíš respektovat alespoň její věk. To vám vyhovuje u babiček. Nesnášíš se? "

Foto z Instagramu Rihanna - obrázek 3

Foto z Instagramu Rihanna - obrázek 3

Královna se změnila v Rihannu

Královna se změnila v Rihannu

viz také
  • Na čepici královny Alžběty II. Skotský poník ... zasáhl!
  • Liam Payne se setkal s Korolevoy Elizavetoy II a princ Harry na slavnostním Queen „s Young Leaders
  • Keyt Middlton promluvil o svém vztahu s Queen Elizabeth II a její pomoc na počátku rodinného života

Královská rodina stále mlčí

Po začátku skandálu, mnoho okamžitěvzpomněla si, že Rihanna udržuje přátelské vztahy s princem Harrym. Nedávno představitel a vnuk Alžběty II. Navštívili akci věnovanou 50. výročí Barbadosu. Tam celebrity nejen donovaly krev za HIV, ale také mluvily po dlouhou dobu v uvolněné atmosféře. Poté se Harry a Rihanna objali a udělali několik společných výstřelů. Od prince, zatímco nebyly hlášeny žádné oficiální komentáře k koláži.

Prince Harry a Rihanna

Prince Harry a Rihanna

Prince Harry a Rihanna na oslavě 50. výročí Barbadosu

Navzdory všemu se Rihanna vůbec netrápíTakový plán je blahopřání, protože nebude odebírat koláž z sociální sítě. Zpěvák to řekl na žádost internetových uživatelů o odstranění publikací. Poté se v síti začalo objevovat pověst, že tímto způsobem Rihanna doufá, že přitáhne pozornost k její osobě.

Foto z Instagram Rihanna - obrázek 4

Foto z Instagram Rihanna - obrázek 4

Fanouškům se tato koláž nelíbila