Enn Heteuey nosí bleší trh, a nestydí se o něm

Zdá se, že Anne Hathawayová se připojila k "táboru"Osobnosti, které respektují retro oblečení a neskrývají své přílohy. Druhý den byla v New Yorku vyhlášena herečka vítězná Oscara ve vzduchu Good Morning America. Bez nadměrné skromnosti přednášela, že teď nosí šaty v hodnotě 15 dolarů:

Anne Hathawayová v šatech ve výši 15 dolarů

"Nechápu módní trendy a snažím se neporušovat moje zásady. Jakmile mám příležitost vyzkoušet si starožitné věci, určitě ji používám. "

Je pravda, že stojí za to poznamenat, že hvězda byla více než skromná výbava hollywoodských standardů doplněna o drahé boty a kabelku a masivní náušnice zřejmě nevypadaly jako šperky.

Ann Hathaway vyšla v šatech koupených na bleší trh

Jaké je tajemství hvězdy?

Zajímá vás, proč Anne lovílevné skříň? Je to velmi jednoduché: fakt je, že je aktivní ekologička. Proto se slíbila, že nebude nosit oblečení vyrobené z materiálů neškodných pro životní prostředí. Řekla opakovaně, že je potěšena, že nosí vintage šaty, které byly vyrobeny bez poškození ekologie naší planety.

Herečka na toaletě od Armani Prive ze sbírky z roku 2006

viz také
  • Enn Heteuey vyznal lásku svého manžela v časopise Elle
  • První obrazy z natáčení filmu „Dannyho Osm přítelkyně“
  • Anne Hathawayová "hrála" roli šťastného majitele sošky "Oscar"

Šaty z ekologického materiálu

Celebrita nezačala zpozdit implementaciJeho plán, již na konci března, to může být viděno na premiéře thrilleru „My Girl - Monster“ ve skříni z kolekce Armani Prive od roku 2006. Černých šatech pásky byly vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů.