Rihanna představila šperky, vyvinutý ve spolupráci se značkou Chopard

Slavná 29letá zpěvačka a designérka Rihannadny zveřejněné na internetu několik fotografií, na kterých ona představila množství šperků, vyvinutý ve spojení se švýcarskou značkou Chopard. Myšlenka zpěváka se okamžitě objevila ve dvou sbírkách - Joaillerie a Rihanna ♥ Chopard Haute Joaillerie, a již shromáždila hodně pozitivní zpětné vazby na internetu

,

Rihanna na ceremonii "Grammy-2017"

Rihanna na ceremonii "Grammy-2017"

Masivní náušnice a rafinovaný náhrdelník

O tom, že se Rihanna stala spoluautorem šikšperky pro ženy se všichni naučili v únoru tohoto roku, když zpěvák ukázal masivní náušnice s vícebarevnými kameny na koberci trať "Grammy" obřad. O trochu později se umělec dostal na obálku lesklého Harperova bazaru, kde Rihanna ukázala světu své náušnice z nejnovější kolekce módního domu Chopard.

Rihanna na krytu amerického bazaru Harper39

Rihanna na krytu amerického Harperova bazaru

Den před včerejším panem Rihannou v Instagramdoplněna jednou další fotografií. Na něm se účinkující objevil v rafinovaném náhrdelníku, který sestával ze zlatého řetězce a obdélníkových prvků, které byly navzájem propojené. Kromě této dekorace na krku doporučuje Rihanna nosit náramek, náušnice a prsten se stejnými prvky. O tom, jak se světlo objevilo společná sbírka, řekla kreativní režisérka Chopardová a spolupředsedkyně značky Caroline Scheufele:

"Opravdu jsem ráda spolupracovala s Rihannou. Společně jsme přišli s úžasným designem prstenů, náramků, přívěsků a náušnic. V těchto sbírkách jsme se snažili vytvořit ozdoby, které by spojily kouzlo a městský styl. Jsem si jistý, že produkty z těchto sbírek budou moci svým majitelům sdělovat nepotlačitelnou energii a elegantní smysl pro styl, který je pro Rihannu vlastní. Vzhledem k tomu, že se kreativně přibližuje jak výběrem dekorací pro události a každodenní nošení, tak i jejich designu, mohu s jistotou říci, že každá žena bude mít možnost najít ve sbírkách něco vlastního. "

Snímek Rihanny v Instagramu

Náhrdelník z kolekce Rihanny ♥ Chopard

Náhrdelník z kolekce Rihanny ♥ Chopard

viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?

Rihanna komentovala práci s Chopardem

Ve svých rozhovorech, 29-rok-starý skladatel aumělec opakovaně přiznal, že miluje šperky. Poté, co byla fotografie s dalšími výtvory zveřejněna v sociálních sítích, popsala Rihanna, jak pracuje se značkou šperků:

"Miluju to, co Chopard dělá. Jeho ozdoby jsou vždy rafinované a je prostě nemožné se s nimi zamilovat. Když mi nabídli společnou práci, nemohla jsem skrýt svou radost. Tato práce je fascinující a zajímavý proces, díky čemuž jsem se hodně naučil. Opravdu chci, aby mé výtvory apelovaly na spotřebitele. Nemohu počkat na okamžik, kdy budou v prodeji. "

Náušnice z kolekce Rihanny ♥ Chopard

Náušnice z kolekce Rihanny ♥ Chopard

Mimochodem, Rihanna je známá nejen pro nispolupráce s značkou Chopard, ale také práce s dalšími oblíbenými módními domy. Během posledních tří let se Rihanna v módních zprávách neustále objevuje. Zpěvák se stal spoluautorem sbírky obuvi pro Manolu Blahnika, vyvinul design neobvyklých slunečních brýlí pro módní dům Dior a také vytvořil sbírku kapslí oblečení pro River Island. Je třeba říci o úzké spolupráci Rihanny se značkou Puma. Díky třešňovým teniskám pro kolekci Fenty Puma od kolekce Rihanna módní časopis Footwear News jmenoval interpreta "Tvůrce nejlepších sportovních bot - 2016".

Produkt Rihanny ze sbírky Rihanny ♥ Chopard

Rihanna je autorem mnoha ornamentů ze sbírky Rihanny ♥ Chopardové