Singer Rihanna zdobily kryt „rozpustilá čísel» Magazine Paper

Barbadoská zpěvačka Rihanna opětNa stránkách časopisu Paper Magazine "Rozsvítí". Připomeňme, že tato fotografická relace pro umělce je jubilejní. Poprvé byla pozvána na lesk jako krycí dívka přesně před deseti lety.

Obálka časopisu

Ve vzdáleném roce 2007 byla zpěvačka v pořádkuvydala třetí studio, Good Girl Gone Bad. Podle hvězd se tato stvoření pro ni stala jakousi personifikací svobody. Stojí za to vyznamenání: album bylo hodnoceno jako vynikající fanoušky i hudebními kritiky.

Popová hvězda představuje pro Sebastian Faena

Po propuštění se Rihanna prostě "probudilaslavný ". O zpěváku z Karibiku všichni začali mluvit. RiRi poté vyhlásil svůj hlavní slogan "Život bez hranic" a nadále se k němu přidává dodnes.

Rihanna (Rihanna) zdobila březnové vydání časopisu Paper Magazine

Buntarka, mizerná dívka a popová princezna!

Zdá se, že herečka si zvolila správnou cestu. Natočila pět dalších úspěšných alb, vyvinula několik sbírek oblečení (Fenty Puma) a boty (s Manolo Blahnik), získala titul Filantropa roku ...

Rihanna v odvážném obrazu hrála časopis Paper Magazine

Je obtížné uvést všechny úspěchy a úspěchyRihanna se však se všemi jeho výstroji, je to stále stejný vzpurný, výstřední dáma, která doušky alkohol sklenice na Grammy, a tančil v bikinách, ozdobené kamínky na pláži v Barbados. Nový, pružinový obal edice je ztělesněním sloganu #BreakTheRules. Polistovské stránky časopisu uvidíte Rihannu, jak je: charismatický, jedinečný, jasný.

Rihanna v šatech od Christian Dior, Bally, Proenza Schouler a DSquared2

viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?

Hlavní stylista střelby řekl a myšlenka fotografické relace následující:

"Rozhodli jsme se, že by bylo skvělé umístit takového umělce jako Rihanna v naprosto obyčejném prostředí."