Kris Jenner řekl, proč Kanye West byl nepřítomen z ceremoniálu Grammy 2017

Včera v Los Angeles se uskutečnila ceremonieocenění vítězů Grammy-2017. Tentokrát se však večer objevily některé slavné osoby. Takže pravidelný Kanye West tento rok ignoroval událost, která způsobila spoustu diskusí. Nyní jsou sociální sítě plné diskusí o tomto incidentu, ale západní tchána objasnila situaci.

Kanye West a Chris Jenner

Kanye West a Chris Jenner

Žádný přestupek, ne, je to práce.

Cenu Grammy-2017 by mohla být prvníspolečné vydání Kim Kardashian a Kanye West po pařížské loupeži. Ale teď možná nejsou na tom, protože Kanye má zájem o módu mnohem víc než hudba. To potvrdila Chris Jennerová, která se před novinářstvím zabývala dcerou jejího manžela. Zde je návod, jak se vyjádřila k nedostatku hvězdného zetě:

"Kanye nemá proti Grammy nic. Nemá žádnou zášť vůči organizátorům, je to jen práce. Teď přišel čas, kdy potřeboval mnohem víc v New Yorku, protože začal Fashion Week. O pár dní později se v Kanye přehlídka a proto je nyní, a ne tady. Všichni by se mu velmi líbili, že je s rodinou, ale na nás už nezáleží. "

Chris Jenner se uchýlí k Kanye Westovi

Chris Jenner se uchýlí k Kanye Westovi

viz také
  • Kanye West a Kim Kardashian najali náhradní matku za narození svého třetího dítěte
  • Kanye West se rozhodl vytvořit návrh sportovní podoby pro žáky školy ve městě Kalabasas
  • Kim Kardashian ostře kritizoval Keytlin Dzhenner pro upřímných příběhů ve své knize „Tajemství mého života“

Fanoušci nezapomněli na západní slova

Bez ohledu na to, jak se zdálo logické Chrisovo vysvětlení,fanoušci si stále pamatovali prohlášení rappera, které udělal v říjnu 2016. To se stalo po útoku na Kim v Paříži a zdálo se, že rapper se o to velmi bál. Když přišel na jeviště během koncertu v Oaklandu, řekl, že bude bojkotovat Grammy-2017, pokud mezi kandidáty nebude Frank Ocean, jeho přítel a kolega. Možná je to proto, že se na červeném koberci nenacházel Západ.

Kanye dříve řekl, že se mu nelíbí Grammy

Mimochodem, Kanye není jediná slavnáumělec, který událost ignoroval. Takže Justin Bieber nepřijel na akci, protože systém výběru kandidátů mu připadal zastaralý. A umělec Drake se zmínil o rušném koncertu, který mu způsobil hodně vtipů, protože se prostě nechtěl setkat se dvěma bývalými: Rihannou a Jennifer Lopezem.

Kanye West je nyní v New Yorku, kde se chystá ukázat

Sbírka od Kanye West

Sbírka od Kanye West

Rodina Kardashian-Jenner na výstavě Kanye West v New Yorku, únor 2016

Rodina Kardashian-Jenner na výstavě Kanye West v New Yorku, únor 2016