Beyonce velkolepá přehlídka na Grammy 2017

Poslední noc v Los Angeles ukazuje obchodní hvězdyshromážděné na předvýnosném 59. grammy. Na jevišti a v hledišti zazářily Lady Gaga, Adele, Katy Perryová, Jennifer Lopezová, Celine Dionová, Rihanna, ale královna byla včera těhotná s dvojčata Beyonce.

Ne ospravedlnění pro nečinnost

Počátkem února Beyoncet zveřejnil v sociální sítiVýmluvná fotografie, říkat, že ona a její manžel Jay Z se připravují stát se rodiči dvou dětí najednou. Po radostných zprávách fanoušci zpěváka čekali na cenu Grammy, aby se ukázalo na červeném koberci akce. Zpěvák však všechny dal skutečné překvapení. Beyoncé na fotogalerii nepostavila, ale na jevišti svítila, když před pár miliony diváků vystupovala dvě písně.

Těhotné dvojčata Beyonce promluvila na Grammy Awards

Těhotné dvojčata Beyonce promluvila na Grammy Awards

K hlasitému potlesku

Herečka byla nominována v devíti nominacíchOcenění Americké akademie nahrávání, provedené hity z jeho nejnovějšího senzačního alba Lemonade - kompozice Sandcastles a Love Drya, které se objevují ve světle podhledů v podobě indické bohyně.

zpěvák

Rám

Herečka

Zlaté a červené backgammonové krásy, autorstvíPeter Dundas, který pracoval u Roberta Cavalliho, byl co nejvíce otevřený a upřímný. Beyonce se rozhodla pro velmi riskantní trik - židle, na které seděla, se sklonila a vznášela se ve vzduchu. Jay Zee a pět let starý Blue Ivy hrdě sledovali výkon své milované ženy a matky.

Kousek

Beyonceův trik na jevišti

Solanzh Noulz a Dzhey Zi a jeho dcera

Solanzh Noulz a Dzhey Zi a jeho dcera

Oblékání v červených lesklých šatech soslnivý výstřih představil svou kolegyni Adele, která vtipná, která se zmiňuje o budoucím mateřství a talentu Beyoncé, a oznámila, že se jí bude líbit její matka.

Jay Zee a Beyonce

Jay Zee a Beyonce

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Přidejme ještě před obřadem Grammy Beyonce 20 sošek. Nyní je její sbírka doplněna o další dvě - "Nejlepší moderní album" (Lemonade) a "Nejlepší video" (Formace).

zpěvák

Beyonce

Herečka