Emily Ratazhkovski procházel ve spodním prádle v zimním New Yorku

Emily Ratjakovskijová byla viděna kolemManhattan, obchodní část New Yorku. Bez ohledu na chlad, teplota v lednu byla mírně nad nulou a model byl oblečen v černou krajku pod teriérem. Beznadějná dívka byla samozřejmě v pravé mysli a rozhodla se tak bláznivě hrát po podpisu smlouvy s značkou DKNY.

Emily Ratazhkovski

Emily Ratazhkovski

Model byl poškozen v černé krajkové spodní prádlo

Emily byla viděná procházka po Manhattanu

Emily byla viděná procházka po Manhattanu

PR odborníci DKNY opakovaně používalinekonvenční fotky v propagaci značky, ale je příliš mnoho, i pro ně, aby riskovali zdraví 25letého modelu. Kara Delevina, která se v posledních dvou letech podílela na reklamě značky spodního prádla, pravděpodobně nezačne riskantní experimenty a procházku v zimě v New Yorku v téměř nahé podobě.

Emily se stala rozeznatelnou poté, co střílela do klipu Robin Tick

Emily se stala rozeznatelnou poté, co střílela do klipu Robin Tick

Rozvoj kariéry: od obálky Vogue po procházku po ulici ve spodním prádle!

Emily Rataskovskij opakovaně to připustilavytvořila modelářskou a hereckou kariéru díky sexuálnímu tělu a nepřítomnosti tabu. Dívka snadno souhlasí s experimenty a upřímnými fotografiemi pro módní bulvární filmy, které přitahují filmaře a módní fotografy.

Dívka souhlasí snadněji s experimenty

viz také
  • Emily Ratazhkovski s ofinou ve srovnání s Odri Hepbern
  • Emily Ratazhkovski Glamour se objevila na obálce časopisu, říká o své sexualitě
  • Emily Ratazhkovski oslavila narozeniny v lázních s přítelem

Připomeňme, Emily se stala po snímku rozpoznatelnátopless v klipu Robin Tick "Blurred Lines". Po premiéře viděla dívka nejen "objekt pro chtíč", ale i herečce prvního plánu. Brzy obdržela pozvání od Davida Finchera, aby hrála ve filmu "Disappeared", a později ve filmu "128 srdečních beatů za minutu", kde se stala majitelkou hlavní role. Teď, než sexy krása otevře všechny dveře, snadno vystoupí na červený koberec Emmy a Golden Globe obřadů, a v roce 2016 je ctí zdobit obálku Vogue.