Beckham rodina bohatší než královna Alžběta II ...

Tato zpráva je jen znepokojující! David a Viktorii Bekhemov status větší než britské vládnoucí královna. Taková data je umístěn na stránkách s autoritativní vydání Fortune.

Takže, ponořit se do čísel: celkový výkon pár - 500 milionů £, v té chvíli Elizabeth II vlastní 340 milionů £, velkou část z této částky - dědictví Windsor dynastie.

David s dětmi

O tom, co dělat takové obrovské sumyBývalý fotbalista a bývalý pepře? David Beckham již dlouho hrdý titul „nejlépe placených hráčů na světě.“ A teď s tím, aby jeho bankovního účtu, díky impozantní reklamních smluv s známých světových značek. Jeho štěstí - 270 milionů £. Ale Posh Spice už dohání se svým manželem, a dělá to s velkými kroky. Posuďte sami: v minulém roce pracovitý včel Victoria vydělal 34 milionů £, a její manžel polovinu.

Jeho manželka a děti pracují pro celou rodinu?

Pár Beckham

Bývalý sólista hudební skupiny SpiceDívky, odhodil mikrofon a poznámky, a začal stavět říši krásy. Udělala nabídku pro svou vynikající chuť. V roce 2004 se ukládá obdržel první várku džínových oděvů z Viktorii Bekhem. Její džíny rozptýlené butiků policemi jako na běžícím pásu. Vydání management Today 2012 s názvem Victoria "Business Lady of the Year". Nutné zaplatit hold: rodina Beckham žádné vyživované osoby. Všichni ale nejmladší dcery Victorie a Davida, 5-letého Harper, jsou aktivní a zvýšen rodina kapitál.

David a Victoria synové

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

17-letý Brooklyn podniká první kroky v modelupodnikání je nejen podílí na reklamních kampaních, stejně jako jeho otec, ale on úspěšně vyfotografovat. 14-letý Romeo - mladá hvězda módních přehlídek pro tinedzherov. Návrháři prostě miluju, že úsměv chlapce, protože oblečení, které ukazuje teenager, okamžitě luskl vrstevníky. 11-letý Cruz se podařilo vytvořit debutoval jako sólový umělec a zaznamenal svůj první singl. Nicméně, příjmy z jeho prodeje rodinného rady bylo rozhodnuto převést na charitu. Hudební kritici vysoce ocenil mladé talenty a předpovídá jeho velký úspěch.