Princ Harry přišel do Antiguy a dostal pozvánku na líbánky

Před pár dny bylo královské letadloBritská rodina přistála na karibských ostrovech. Začalo tak dvoutýdenní prohlídka 32letého knížete Harryho, která je načasována na 50. výročí nezávislosti států Guyana a Barbadosu, stejně jako na 35. výročí nezávislosti Antiguy a Barbudy.

Prince Harry na Karibských ostrovech vítá vojáci

Řeč Harryho a setkání s sirem Rodneym Williamsem

Jakmile člen královského královského dvoravstoupil na půdu ostrova, pozdravil vojáky a sir Rodni Uilyams, generální guvernér Antigua a Barbuda. Harry stál na malé plošině a řekl tato slova uvítání:

"Toto je druhá návštěva této krásné země. Po cestách v roce 2012 si udržuji v paměti jen nejteplejší a nejjasnější vzpomínky na karibské země. Těším se na nové setkání s obyvateli žijícími na tomto území, na fascinující výlety do států, kde jsem ještě nebyla, a seznámení se s novými tradicemi a kulturami. "

Řeč Harryho

Poté se Harry setkal s paneRodney Williamsová, která se konala v rezidenci generálního guvernéra. Během setkání byly vzneseny otázky charitativních projektů. Kromě toho, princ se zavázala po vévody a vévodkyně z Cambridge, zastupovat zájmy Crown Královna „s Commonwealth Canopy, které aktivně bojuje proti ilegální těžbě dřeva v zemích Společenství. Jako důkaz své úcty a vděčnosti k lidem Antigua a Barbuda tisky Garri dal pane Rodney Williamsová fotografie portrétu Elizabeth II a prince Philipa.

Prince Harry dává portrét královny a jejího manžela sir Rodney Williamsovi

viz také
  • Tiskne Garri byl spatřen s roztomilou cizince
  • Liam Payne se setkal s Korolevoy Elizavetoy II a princ Harry na slavnostním Queen „s Young Leaders
  • Tiskne Garri tajně navštívil Meghan Markle v Torontu a strávil romantický víkend s ní

Strana před premiérem Antiguy

Jakmile oficiální část prvního dne cesty skončila, princ Harry přišel na párty v domě Gastona Browna, předsedy vlády Antiguy.

Princ Harry přišel na večírek v domě Gastona Browna

Po malé oficiální části byl Harry pozván na místo, kde předseda vlády již stál. Gaston nečekaně pro prince řekl tato slova:

"Slyšel jsem, že brzy budeme mít další princeznu. Chci vás pozvat na svatební cestu. Na ostrov máme všechny podmínky. "

Gaston Brown si vzpomněl na Megan Markle

Po slyšení se kníže začervenal a odvrátil oči a ukázal, že to není nutné. Brown si uvědomil svou chybu a dodal:

"Mimochodem, teď na této párty máme 6 našich královen krásy. Můžeš být klidný. Všechno, co se stane, zůstane v Antiguu. "

Brown uklidnil Harryho

Poté, co se princ Harry setkal s místními krásami, se 25letá Leanda Norvilleová, slečna Antigua a Barbuda rozhodla informovat tisk o tomto setkání:

"Harry je skutečný princ a gentleman. Jsem fascinován tím. Rád bych ho poznal lépe a stal se jeho manželkou. Megan, samozřejmě, krásná, ale já bych byla ta nejlepší princezna. "

Princ Harry s královnami krásy