Bleyk Layvli byla publikována po narození jejího druhého dceru

Herečka a světská lvíčka Blake Lively se stalamamka asi před dvěma měsíci. Až do narození se mladá žena objevila na řadě společenských akcí, hrála v show a rozdávala rozhovory. Ale po narození dlouho očekávané sestry pro nejstarší dceru jménem James, herečka se rozhodla udělat přestávku a není "žhavá" na veřejnosti. Nicméně, Blake ještě dělal výjimku pro ženy v hodnotě L "Oreal Paříž, který se nedávno konal v New Yorku.

Společnost hvězdy filmů "Otmel" a "Vek Adalin"byly nejvlivnějšími ženami na světě podle názoru L "Oreal Paris, konkrétně modelu Carly Klossové, herečky Evy Longoria a Diane Keatonové.

A nechte celý svět čekat ...

Objevit se na červeném koberci Blake Livelyzvedl jen nádherný oblek - elegantní černé šaty jsou volně řezané. Jak vidíte, mladá maminka odmítl po dobu od svého oblíbeného super-sexuální způsobem a zvolila více zdrženlivý, ženské šaty od Lanvin.

V jednom z rozhovorů Lively říkala, že po narození prvního dítěte se cítila více svůdná, přestože musela věnovat spoustu času vrácení starých formulářů.

viz také
  • Bleyk Layvli vyzval rodiče, aby se kurzy na základy resuscitace u dětí!
  • Poté, co zpráva o těhotenství Eva Longoria rychle zhubla
  • Eva Longoria se stal doktorem věd v oboru výtvarného umění

29letá herečka si je jistá, že bezprostředně po porodu by měla žena vychutnávat mateřství místo toho, aby jí udeřila hlavou se všemi nesmysly, včetně myšlení o okamžité ztrátě hmotnosti.

Blake Lively

Eva Longoria, Carly Kloss a Blake Lively

Carly Closs a Arianna Huffingtonová

Blake Lively a Diane Keaton

Blake Lively a Diane Keaton

Blake Lively na slavnostním vyhlášení