Přátelé a příbuzní Kim Kardashian se snaží zachránit raspiarenny podnikání

Po pařížské loupeži teledivy KimKardashian prošel více než 2 týdny, ale oběť se stále neobjevuje na veřejnosti. Kim dokonce odmítla navštívit s dcerou Severní narozeniny rapperova syna Tyga, který se konal v uzavřené restauraci, přestože na oslavě byli přítomni téměř všichni členové rodiny. Nicméně o Kim se pravidelně objevují zprávy, které jí neumožňují zapomenout, a poslední z nich pochází z asistenta TV hvězdy.

Stephanie Sheppardová zveřejnila poznámku

Někteří asistenti u Kim dlouho nefungují aněkteří se mohou pochlubit působivou dobou spolupráce. Takže Stephanie Sheppardová, která pracuje pro Kardashian více než 4 roky, nejen pomáhá Kimovi v každodenním životě, ale také zastupuje její zájmy.

Dnes na stránce Kardashian v Instagramu byla fotka poznámky o tomto obsahu:

"Drahí fanoušci! Všichni víte, že po tom, co se stalo v Paříži, neaktualizujeme informace o sociálních sítích. Je to jenom že Kim potřebuje čas, aby se z této hrozné události zotavil. Nicméně byste neměli být rozrušeni. Velmi brzy obdržíte velmi nečekané a příjemné překvapení, které vám připravil Kimův rodina a přátelé. Děkujeme vám za to, že jste v tak těžkých chvílích. "

Stephanie Sheppardova poznámka

viz také
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi
  • Fotografie zámku Kayli Dzhenner staly známými veřejnosti

Nové Kimoji a rozhovor s nevlastním bratrem

Před několika dny byla světská levicefotografoval paparazzi na letišti v Los Angeles. 35 let starý Kardashian se schoval v černé sako s kapucí, neustále se snaží skrývat se od intruzivních kamer. A až do tohoto okamžiku byla Kim viděna vycházet z domu v džínách, šedé sako a sluneční brýle. Incident v Paříži tak zlomil hvězdu, že od bývalého brilantního a nezasvlastněného Kimu nebyla žádná stopa.

Nicméně příbuzní rodiny se potýkajíSnaží se přivést 35letou ženu do života a samozřejmě zachránit raspiarenny podnikání. Takže dnes v tisku probíhal rozhovor s Brodym Jennerem, nevlastním bratrem Kimem, ve kterém jsou tato slova:

"Jsem opravdu sympatizující s Kim, i když po loupeži jsem s ní nekomunikoval. Pro mě to je osobní tragédie a šok. Přál bych si, aby se Kim rychle uzdravila. "

Kromě toho se rozhodly sestry Courtney a Chloeuvolnit nové kimoji, protože zájem o ně začal klesat. V Kimoji jsou nejen jejich obrazy a Chris Jenner, ale nejmladší 35letá Kim, která je v jejich době vynalezla.

Stephanie Sheppardová a Kim Kardashian

Stephanie doprovázel Kim na všechny události

Kim se skrývá od lidí v kapuce

Nyní Kim Kardashian může být viděn bez podpatků a make-upu

Brody Jenner

V poslední době se objevil nový kimoji