Nekonvenční Jennifer Lopez: obálka časopisu People a střelba v seriálu

Nezachyvatelná energie a mnohostranný talent47letá Jennifer Lopezová může být záviděna. Po rozloučení s firmou Capern Smart se její jméno neobjeví na předních stranách novin a zpravidla se všechny články vztahují k dílu. Včera se na internetu objevila obálka říjnového čísla lesklých lidí, stejně jako záběry ze série série "Stíny modré".

Lopez gratuloval časopisu k jeho výročí

Lidský časopis v říjnu letošního roku oslavuje své20. výročí. Při této příležitosti se redaktoři rozhodli pozvat na obálku nejen celebritu, ale mega-hvězdu. Volba spadla na herečku a zpěvačku Jennifer Lopez.

Lesk se zatím neprodává, ale 47letýhvězda už na své stránce v Instagramu umístila snímek obalu, na kterém se Jennifer chlubí barevnými pruhovanými celkovými a kulatými slunečními brýlemi. Lopez napsal následující slova:

"Blahopřeji k výročí lesklých lidí."

Na jeden den tato fotka napsala 300 000 lidí a zpěvák dostal váhu komplimentů.

Lopez na obálce lesku Lidé

Kromě nádherných snímků v časopise naleznete rozhovor, ve kterém Jennifer hovořil o tvořivé alianci s bývalým manželem Markem Anthonymem. Toto jsou slova, která Lopez řekl:

"Udělali jsme to s ním!" Pomohl mi nahrávat nové španělské album Como Ama una Mujer. Nevím, co bych udělal bez něj. Jsem si jist, že se vám budou líbit skladby, které slyšíte. Jsou úžasné. "
viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Fotografování v seriálu "Stíny modré"

V tomto roce se stalo známým opět Lopezemvrací se do velkého filmu. Pravda tentokrát to nebude obvyklý film fanoušků, ale detektivní série. Ve filmu "Stíny modré" hraje Jennifer hlavní roli - detektiva Harley Santos, která sama vyvede svou dceru. Paparazzi se podařilo udělat několik snímků toho, co vypadá Lopez během natáčení. V důsledku transformace na obrazovce budou diváci vidět ženu ve středním věku s kadeřemi na hlavě, přírodní make-up a oblečená do jednoduchého, trojrozměrného oblečení. Navíc můžete vidět některé scény z filmu natočeného v New Yorku v oblasti Brooklyn.

Jennifer v seriálu "Stíny modré"

Jennifer Lopez na setu

Jennifer Lopez hraje detektiv

Přírodní make-up a kudrlinky - obraz obrazovky hrdinka Lopez

Ray Liotta a Jennifer Lopez

Jennifer Lopez a Sarah Geoffreyová