Život Kim Kardashian po loupeži: neustálé slzy a ztráty stovek tisíc dolarů

Po týdnu před světskou lvíčkou KimKardashian byl okrádán v hotelu v Paříži, je pod kontrolou tisku. Bezprostředně po incidentu hvězda vyšla do New Yorku a její zástupci oznámili, že Kim se na týden neobjeví na společenských sítích a veřejných akcích. Dnes existovala další, méně pozitivní informace o Kardashianových plánech.

Kim vždycky pláče

Po návratu do USA se žena zamkla v domě,obklopen velkým množstvím stráží. Odmítá vidět někoho jiného než své děti, manžela a blízké příbuzné. Včera se v novinách objevil rozhovor s důvěrníkem, který je s Kimem důvěrně obeznámen. Hovořil o tom, jak se nyní cítila 35letá celebrita:

"Kim vždycky pláče. Samozřejmě se o to snaží dělat s dětmi, ale je velmi obtížné se sami sebe držet. Navíc začala rozvíjet paranoiku. Vždycky si myslí, že se jí něco takového stane. Vždycky vypráví loupež v Paříži a tvrdí, že by to mohlo skončit mnohem horší. Teprve teď si uvědomila, že má velkou štěstí. Kromě toho se Kim velmi bojí svých dětí. V podstatě se s nimi nerozdělí. O to, aby se objevilo na internetu nebo obklopovalo lidi, to teď není pochyb. Myslím, že Kim bude potřebovat alespoň měsíc, aby se zotavil. "
viz také
  • Kim Kardashian je zaměňována veřejnost se svými neobvyklými odhalující oblečení
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi

Každý den Kardashian ztrácí tisíce dolarů

Zatímco s ní obdivují obdivovatelé světské lvice,finanční poradci se zavázali vypočítat škody Kimovi, protože se přestal objevovat před veřejností. Takže Samuel Red říká, že pouze na publikacích v sociálních sítích Kardashian získává zhruba 1 milion dolarů měsíčně. A co další řekl Samuel o Kimovi:

"Pro její podnikání je absence nejhorší,to může být. Čím déle to nevyjde, tím déle se nezobrazí na internetu, tím více peněz ztrácí. Ale nezoufejte, protože jsem 100% jistý, že její první vzhled způsobí nebývalý rozruch. A ještě víc, vědět, jak Kardasovská rodina ví, jak prezentovat zprávy, myslím, že Kim rychle uzdraví své finanční ztráty. Nejdůležitější je, že její nepřítomnost nebude trvat příliš dlouho, kdy její odchod už nebude relevantní a nebude to pro veřejnost zájem. "

Kim Kardashian byl okrádán v Paříži

Kim Kardashian neustále pláče

Kim se uzamkla doma s dětmi a odmítla komunikovat