Donatella Versace představila novou kolekci příliš hubená modely

Nyní London Fashion Week se koná, a samozřejmě,Versus značky Versace také představil jaro-léto kolekce 2017. Tentokrát, opět není bez skandálu, i když věděl, povahu Donatella Versace, to není překvapující.

Modely na molu byly příliš tenké

Modely s bledou pletí a takyasketický ústava je nyní ne všichni návrháři jsou v poptávce. A to není překvapující, protože zraněný hledat: některé kosti trčí tak kolena. Kromě toho v roce 2015 francouzský parlament zakázal designérům využívat služeb příliš tenké modely, ale ne všichni návrháři se shodují. Takže Donatella Versace opět prokázal, že její osobní vizi módy je nejdůležitější, a čím více názory některých politiků. Na stupních vítězů v Londýně z mladých mužů a žen, jejichž hmotnost se blíží ke kritickému bodu. otázky novinářů o tom, proč si vybral Donatella takové modely, odpověděla žena lakonicky:

„Odpovídají značky Versace. Právě na těchto mladých lidí, co z naší kolekce vypadají dobře. "

Mimochodem, velmi Versace také nemůže chlubitnadváhou. Ve své 61 ona ukazuje velmi štíhlá postava, ale jak již bylo uvedeno mnoho odborníků na výživu a odborníků v kosmetickém průmyslu, je velmi alarmující. Říká se, že Donatella téměř nic jí a velice se báli, aby se lépe a hmotnost tom sotva nedosahuje 43 kg.

Donatella ve výstavním jaro-letní kolekce Versace Versus v Londýně

Model na pořad jaro-letní kolekce 2017 Versus Versace

Některé modely mají strach z jejich štíhlosti

viz také
  • Donatella Versace kolena ve srovnání s Sharpey
  • Donatella Versace najala asistenta osvalená svého psa
  • Donatella Versace reagoval na kritiku fanoušky novou Versace kampaně

Pár slov o kolekci Versace Versus

Po odchodu designer Anthony Vakkarello v móděDům Saint Laurent Versace opět stát u kormidla. Rozhodla se spojit pozici hlavního designéra a vedoucí podniku. Byla to její tvorba a módní návrháři tým, s nímž pracuje, mohl být viděn na stupních vítězů v Londýně. Předtím, než se diváci byli oblečeni modelů v těsných kalhotách, v mnoha ohledech podobají kamaše, pletené šaty a svetry s pravděpodobnou dekorem a zajímavé potisky, pletiva topy, sukně s vůní a samozřejmě, kožené opasky. Navíc zvláště chcete zvýraznit produkty roztrhané džínoviny, obleky barevných jednobarevný kůže vrcholcích pásů a dlouhých pláštích. Hlavním tématem sbírky byl vojenský, a, soudě podle způsobu, jakým dobří duchové Donatella byl v průběhu show, to vše zvládla. Versace komentoval nové kolekce:

„Tento oděv má sílu a energii. Je to velmi reálné. Kolekce je určena pro generování Versus Versace, která bude odrážet jejich vnitřní já. "

Pletené šaty byly v nové kolekci Versace

Donatella prezentovány neobvyklé ok topy

Kožený pásek - základním prvkem v šatníku příští sezónu

Donatella styling potrhaný denim

Grid prisutvuet nejen vrcholy, ale i šaty

Kožená bunda - trendy na příští sezónu

Vojenská - hlavní téma kolekce

Krátké kožené šaty jako mnoho žen v módě

Světlé kožené obleky - trend na jaře příštího roku

Kalhoty jako legíny bude brzy v módě

Pásky-top-boxy - vrcholem Donatella

Roztrhané džíny a svetry s výstřihy bude v módě letos na jaře