Rihanna se pokusila o obraz Marie Antoinette

V poslední době Rihanna, která šlasvětové turné, nelíbilo fanouškům nové fotografie. Fanouškům pacientů z popové divy byli odměněni! Druhý den světlo vidělo projekt lesklý CR Fashion Book, jehož hlavním charakterem byla sladkovlasá barbadská krása.

Současná Marie Antoinette

Mnoho z nich považuje Rihannu za nejen královnu světahudba a móda. Nyní, s lehkým rukou skandální Terry Richardson, zpěvák pokusil se o obraz manželky Louis XVI Maria Antoinette, zdobení nového čísla časopisu CR Fashion Book.

Křičel sexualitu

Na obrázcích, které se již objevily na internetu, Ripózuje v korzety, erotické mini šaty s komplikovaným vlasy na hlavě. Rámy byly jasné a provokativní, například jeden z performer fotografií ukazuje, holou hruď.

Když mluvil o myšlence fotografického výstřelu, tvůrčí ředitel publikace Karin Roitfeld řekl:

"Na stránkách čerstvého lesku jsem chtěl spojit protichůdné, nesouvisející emoce - pocit přitažlivosti a odmítnutí, okouzlující lesk a krásu, za nimiž se skrývá zlověstné tajemství paláce."
viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?

Obrázky Rihanny způsobily ohromné ​​debaty v síti. Někteří uživatelé se domnívají, že zpěvák brilantně zvládl úkol a jiní považují předložené fotografie za trite, vtipné, že rám je velmi malý než gilotina. Co si myslíš?

Rihanna na stránkách nového vydání knihy Módní kniha ČR

Rihanna se stala odvážnou moderní Marie-Antoinette

Autor střelby byl Terry Richardson

Fotografie se objevily upřímně

Rihanna je královna jeviště a módy!

Ree a její král - rapper Drake