Tommy Hilfiger představil spolupráci s Gigim Hadidem

Na módním týdnu v New Yorku se uskutečnila prezentacesbírka od značky Tommy Hilfiger, kterou nelze nazvat obyčejným. Tentokrát přispěl k vytvoření módního oblečení nejen zakladatel značky, ale také Gigi Hadid.

Nová role

21-letý Gigi Hadid dobývá nové obzory. Fanoušci jsou zvyklí vidět krásu s dlouhými nohami na módě, ale teď se supermodelka stala designérkou. Gigiho debut se uskutečnil pod přísným vedením amerického módního návrháře, 65letého Tommy Hilfiger, který se konal během módního týdne v New Yorku dne 9. září.

Extravagantní klasika

Start Hadid, podle odborníků, může být volánvíce než úspěšné. Samotná výstava byla na molu v Manhattanu. Módní přehlídku otevřel tvůrce sexy kolekce v námořním stylu Gigi Hadida. Procházela podél módy ve saku, nádrži s kotvou, úzké kožené kalhoty.

Většina obrazů linky, sestávající z třiceti sad, vyrobených v bílé a modré barvě, najde své místo v šatníku náročných módních žen.

viz také
  • Bella Hadid v „nahé“ modely na výstavě v Paříži Alexander Vauthier
  • Tommy Hilfiger vyšel svému dceru svatební šaty
  • Zayn Malik řekl, jak najít štěstí v malé věci!

Přidat, a Hadid a Hilfiger spokojení s výsledkem jejich spolupráce. Top model poděkoval Tommymu za skvělé zkušenosti a módní návrhář řekl, že byl nadšen Gigiovými nápady.

65letý Tommy Hilfiger a 21letý Gigi Hadid

Nová kolekce Tommy Hilfiger je vyrobena v námořním stylu

Autorka sbírky Tommy Hilfiger sama otevřela módní přehlídku

V bílé a modré oblasti

Sexy a extravagantní!

Lehké šaty v podlaze

Kožené zboží

Pletený svetr

Zajímavý pás