Jennifer Lawrence představila podzimní a zimní sbírku tašek Dior

Herečka Jennifer Lawrence, která mnoho vědíjako umělec hlavních rolí na snímcích "Hunger Games" a "X-Men" již několik let spolupracuje s značkou Dior. Představuje sbírky příslušenství firmy a také inzeruje parfémy a kosmetiku. Včera, Internet objevily první fotky z focení, ve kterém Jennifer prezentovány na podzim-zima kolekce kabelek slavné značky.

Kovový lesk, krátké rukojeti a malá velikost

Nyní na internetu je k dispozici pouze 6 fotografiíJaké modely budou módní na podzim i v zimě. Navíc zkušení módisti okamžitě upozornili na skutečnost, že Lawrence měla na sobě nové věci z nejnovější kolekce značky, takže sledování sbírky může být zajímavé dvojnásobně.

Takže v prvních dvou snímcích se herečka prezentujestejný produkt, ale v různých barvách. V ruce se drží střední velikosti taška s krátkými uchy tlustými, zdobené kapesníkem, aby odpovídala modelu. Uznávaný fotograf Patrick Demarchelier, který se podílel na natáčení této kolekce, trval na tom, Jennifer představil tyto produkty pletenin. Podle něj oranžový svetr s rolákem a objemné rukávy, stejně jako lehká, obnažený ramena, je nejlepším doplňkem tyto krásné doplňky.

Jennifer představila novou sadu kabelů Dior

Značka doporučuje, aby se tyto modely nosily s pletenými předměty

Dalšími byly pytle žlutožlutých odstínů. Prvním z nich byl výrobek z metalizované kůže. Lawrence ho prosil o to, aby seděl na židli ve sněhově bílém kabátě s trojrozměrným límcem, který nosil jedno rameno. Druhým byl malý jasně žlutý pytel, který velmi harmonicky hleděl na pozadí srsti šitého z látky s leopardem. Navíc se Demarchelier rozhodl, že by bylo vhodné ukázat Jenniferovy krásné nohy na fotografii, kterou úspěšně udělal, trochu otevřela kabát a položila model na kostku.

Kovové kůže je nyní v módě

Pro všechny ženy z módy značka Dior doporučuje výběr pytlů malých rozměrů

Nejnovější kolekce modelu, béžová taška sčerná a modrá barva, připomínající písmeno "D" a řetízek, se stala jasnou oblíbenou kolekcí. Patrick ji fotografoval ne jednou a v různých úhlech. Za prvé, Lawrence prokázal její postavení, měl na sobě krátký bílý kabát a podruhé to byl portrét, na kterém Jennifer držel vak v obličeji.

Tento model se stal oblíbeným sbírkou

Patrick vyfotografoval tašku s řemínkem v různých úhlech

viz také
  • Letoun Dzhennifer Lourens odmítl oba motory
  • Herec Clay Adler, přítel Dzhennifer Lourens, spáchal sebevraždu ve věku 27 let
  • Dzhennifer Lourens se spřátelil s syn Darren Aronofsky

Lawrence miluje značku Dior

Nějak v jednom z jejích rozhovorů Jennifer řekla, že obdivuje nejen práci s značkou Dior, ale také ji nosit v životě:

"Víte, opravdu se mi líbí tato značka. Moc se mi líbí Dior. Před "Oscar-2013" jsem viděl šaty na show, který mě na první pohled vyhrál. Pak jsem si myslela, že pro obřad nenajdu krásnější oblek. Chtěla bych si však všimnout, že ne všechny krásné šaty jsou pohodlné, zvláště při lezení po schodech. "