Brazilci v Top Gisele Bündchen a Adriana Lim jsou nejdražší modely roku

Během posledního desetiletí, GiselleBuden si nemyslí, že se vzdává pozice nejvyšší placené supermodelky na světě. Tento rok nebyla výjimkou. Podle ratingu Forbes získal více než všechny své kolegy a stal se vlastníkem 30,5 milionu dolarů.

Se silným zpožděním na druhém místě byla zeměčka Giselle - Andriana Lima. Její kapitál je 10,5 milionů dolarů. Jakékoli zběsilé Latinos se podařilo reklamovat drahé oblečení z TM Victoria's Secret.

Peníze jako účet

Zavře nejlepších tří vůdců dívku podle jménaKardashian. Ale ne, ne škandalózní Kim, ale její sestra Kendall Jennerová. Nevěříte, ale dcery sportovce a podnikatelky s dlouhými nohami se podařilo zvednout ze 16. na 3. místo v žebříčku. Její kapitál činí 10,5 milionu dolarů. Kendall by měla být vděčná za její popularitu a výdělky především za TM Estee Lauder.

viz také
  • Na Adriana Lima aféře s tureckým spisovatelem
  • Adriana Lima odpočívá se svým ex-manželem Marko Yarichem
  • Adriana Lima uspořádal bachelorette stran na počest narozenin!

Časopis Forbes rád sleduje finanční prostředky ostatních lidí. Jaká kritéria byla při výběru modelů brána v úvahu? Výše smluv, poplatky za reklamní kampaně a dlouhodobé projekty. Obecně platí, že modely mají úspěch v reklamě oblečení, oblečení, kosmetiky a parfémů. V nejlepších deseti krásách podle autoritativního časopisu bylo místo pro modely ze všech koutů Země.

Gisele Budhen

Andriana Lima

Kendall Jener

Carly Kloss

Rosie Huntingtonová-Whiteleyová

Dzhidzhi Hadid

Kara Delevin

Candice Swanepoel

Liu Wen