Jay Lo zpíval duet s Markem Anthonymem a Casper Smart se dostal do deprese

Soudě podle zpráv o životě nádherné JenniferLopez - je kovářka vlastního štěstí. Právě druhý den diva opustila svého milence a současně vypadá velmi potěšen fotkou paparazzů a také zpívala duet se svým bývalým manželem!

Stylový a velmi talentovaný Puerto RicanJennifer Lopez nadále ohromuje veřejnost svým rozhodnými činy. 47letá zpěvačka a herečka se rozhodně rozcházela se svým milencem, tanečníkem Kasparem Smartm. Důvodem přestávky bylo odmítnutí účasti na charitativním večeru Ron Perelmana v Hamptonu. Místo toho, aby se připojil ke své občanské ženě, ten chlap šel s přáteli do Las Vegas. Bez toho, aby si myslela dvakrát, Jay Lo shromáždil věci a opustil milovníka, který je mladší než ona po dobu 18 let.

Zpěvák nezačal objasňovat vztah se "zrádcem". Protože jsem si myslel, že jejich román přišel k logickému konci. Paparazzi fotografoval milenku v ulicích New Yorku. Ten chlap vypadal opravdu deprimovaný. Zastánci tvrdí, že vážně nesouhlasí, a věří, že bude moci obnovit vztah s herečkou.

Jennifer Lopez zpívala duet s bývalým manželem

Stejná horká věc, Jay Lo není v žádném případě spěchatza ztracenou: vypadá docela šťastná a spokojená se životem. Téhož dne ji reportovali i fotografové - krása prostě zářila štěstím.

Duet s bývalým manželem

To však není daleko od všech zpráv o paní Lopezové. Rozhodla se, že ve svém občanském manželství učiní tučný bod a ukáže Smartovi, že ji už nezajímá.

Na koncertě v New Yorku zavolal Jay Lawduet otce jeho dětí a bývalá manželka Marka Anthonyho. Toto nečekané překvapení padlo fanouškům umělce a udělalo v tisku skutečný pocit.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Co to může znamenat? Obnovení vztahů? Nebo Jennifer jen chtěl podporu od bývalého manžela poté, co se rozloučil se svým milencem?

Zpěvák se těší osamělosti

Smart pokusili smířit s Jen, ale je nastaven velmi silně

Jay Law a Casper Smart

Jennifer Lopez a Mark Anthony

Jennifer je šťastná

Byl smutný a depresivní