Je dobré být špatným Carly Clossem

Americká supermodelka Karlie Kloss objevil srdce odvážný a sexy kdo si podrobí pánské v reklamní kampani na novou vůni Good Girl od Carolina Herrera.

Obraz moderní "dobré dívky"

Nová reklamní kampaň Carolina Herreraje postavena na rozporu: hra slov a významů, vášeň a poslušnost, něha a upřímnost. Tvár PR kampaně byl Carly Kloss. Ztělesňovala ideální představu o dobré dívce: sebevědomé, sexy a zároveň ženská.

Sexy parfémová vůně od Carolina Herrera

Prokokativní vůně parfému má mnohostranný vzhledstruktura, otevře se na ženu s každým pohybem a zapojuje ostatní do hry. Parfém Louise Turner je široce známý svými odvážnými inovacemi, takže výzva, kterou udeřila majitelka značky Carolina Herrera de Baez, vyvolala její skutečný zájem.

PR kampaň "Jak je dobré být špatné"tlačil apatykářským vytvořit komplexní buket s zneklidňující stopě jasmínu, náznaky kakaových a tonka bobů a mandlemi a kávových zrn jsou přidány, podle ní sílu. Luiza Torner speciálně pro nový chuť extrudovaného Tuberose nového způsobu, který dal duchové zvláštní půvab a ženskost.

Golden Hair vlasový parfém «Dobrá holka»

Návrháři značky CH mají voňavou kyticineobvyklou láhev ve tvaru boty. Saténově modrá botka se zlatým lemem zdůraznila složitost a hloubku vůně, ostrost pocitů a přání.

Slavný módní fotograf Mario TestinoSpolečně s americkým modelem vytvořila Carly Kloss živou reklamní kampaň, o tom, jak důležitá je, aby žena byla sama a mimo pravidla. Mini-film získal nadšené reakce od potenciálních zákazníků.

viz také
  • Carly Kloss zachránil svět a otevřel programovací kurzy!
  • Karlie Kloss zkoušel obrazy Marilyn Monroe a Odri Hepbern v nové reklamní Swarovski
  • Bleyk Layvli byla publikována po narození jejího druhého dceru

Smyslná hudba z písně "Baby Did Bad Bad"Věc "amerického zpěváka Chris Isaac, panoramatické pozadí New Yorku a smyslná Carly v otevřených šatech s hlubokým výstřihem vytvořily úžasnou atmosféru s vlakem nálady Good Girl.

Stále z videa

Sexy parfémová vůně od Carolina Herrera

Úžasná obuv