Victoria Beckham hrála v krasovém videu pro americkou Vogue

Toto není první rok po sobě Victoria Beckhamováse nachází v popředí světových trendů. Ví, jak vymýšlet a představit módní trendy, jako nikdo jiný! Díky děvčatům ze Spice Girls začaly Eva dcery mluvit úplně o "dívčí síle", ale teď ex-peppercorn učí své fanoušky malovat za 5 minut!

Ano, ano, nedělali jste špatně. Dobře upravený vzhled a elegantní make-up Victoria jsou nyní k dispozici všem příchozím, protože manželka hvězdy fotbalového hráče neváhal říct a ukázala, jak se používá její značkové make-up.

Kde má Victoria takovou kreativitu a energii? Je těžké říci. Vzpomeňte si, jak fenomenální harmonie Victoria způsobila, že dívky s malými prsy přestanou se stydět za svůj vzhled? A přesto Posh Spice zavedla módu do takzvaných obvazů od Herve Legera. Svět se doslova zbláznil, koupil si tyto super-trendové oblečení!

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby
Spolupráce s Estée Lauderem

Brzy čekáme od Victoria nové módní potřeby. Paní Beckhamová pracovala úspěšně spolu s designéry značky Estée Lauder a je připravena se chlubit její kosmetikou.

V předvečer této události se matka mnoha dětí a úspěšná podnikatelka představila krátké video, kde učí všechny, jak si vyrobit make-up bez velkého úsilí.

Představení 14 jednotek dekorativní kosmetiky se očekává 11. září a za 2 dny se objeví na regálech ve Velké Británii a USA.

Uvolnění vložky a očního stínu se očekává 11. září

Velmi obvazové šaty od Herve Legerové

V předvečer premiéry měla Victoria malou mistrovskou třídu